השר פרץ לשרים הנדל ופרקש-הכהן: "העבירו את משרדכם לירושלים" - 0404
השר פרץ לשרים הנדל ופרקש-הכהן: עדינה ולמן, דוברות הכנסת

השר פרץ לשרים הנדל ופרקש-הכהן: "העבירו את משרדכם לירושלים"

במכתבים ששיגר היום (שלישי) שר ירושלים ומורשת, רפי פרץ, לשר יועז הנדל ולשרה אורית פרקש-הכהן מבקש השר להעביר את משרדיהם לירושלים בהתאם להחלטות ממשלה בנושא. 

לשר התקשורת כתב השר פרץ: "בשנים האחרונות נעשו נסיונות להעברת יחידות של משרד התקשורת מתל אביב לירושלים, אולם אלה טרם צלחו. סבורני, כי החודשים האחרונים, בהם מתמודד העולם כולו עם משבר גלובלי המחייב ריחוק חברתי, הוכיחו לכולנו כי ניתן לנהל, לפעול ולקדם, גם ללא סמיכות פיזית והתקופה בה אנו חיים מאפשרת פלאים טכנולוגיים המקלים עלינו ליצור קשר, גם ממרחק.

אודה לך אם תפעל למקם את כל יחידות משרדך בירושלים, לצד מוסדות השלטון המרכזיים של ישראל".

לשרה לנושאים אסטרטגיים והסברה כתב השר פרץ: "במהלך כהונת הממשלה הקודמת פעל המשרד מתל אביב, לאור בקשת הנהלת המשרד הקודמת להתחשב בצורך בשיתופי פעולה עם גופים השוכנים בה, וממנה הוא ממשיך לפעול גם כיום.

אני מאמין, כי ישנה חשיבות רבה לכך שהמשרד ימשיך לפעול, לארח מובילי דעה מהעולם ולהוביל תהליכים גלובליים מעיר הבירה, שכן מיקום משרדי הממשלה בבירה הוא מסר חשוב לעולם, לכשעצמו. אודה לך אם תבחני מחדש את מקום מושבו של המשרד בירושלים, לצד מוסדות השלטון המרכזיים של ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]