משרד החינוך: במהלך השבוע הקרוב 63 ביה"ס וגנים שנסגרו יחזרו לשגרת לימודים - 0404
משרד החינוך: במהלך השבוע הקרוב 63 ביה דוברות עיירית ירושלים

משרד החינוך: במהלך השבוע הקרוב 63 ביה"ס וגנים שנסגרו יחזרו לשגרת לימודים

משרד החינוך מפרסם הערב (שני) את נתוני התחלואה במוסדות החינוך. מהנתונים עולה כי 63 בתי ספר וגנים יחזרו במהלך השבוע הקרוב לפעילות של שגרה לימודית לאחר שסיימו את הבידוד המניעתי שלהם.

מוסדות חינוך אלה נכנסו לבידוד במסגרת הפעולות המידיות שנוקט המשרד עם גילוי של תחלואה בבית ספר או בגן, זאת נוסף לסגירה המידית שלהם. פעולות המניעה הללו נועדו להבטיח שמירה על בריאותם וביטחונם של התלמידים ועובדי ההוראה, ובתוך כך להמשיך את שגרת הלימודים. על רקע הערכות המומחים כי הנגיף ימשיך ללוות אותנו לאורך החודשים הקרובים, ימשיך המשרד לפעול במתווה העבודה הקיים.

מספר הנדבקים בקורונה במערכת החינוך עומד היום על 385 (מתוך כ- 2,300,00 תלמידים ומתוך כ- 200,000 עובדי הוראה). 135 מוסדות החינוך הסגורים (מתוך כ-5,200 בתי ספר וכ- 20,000 גני ילדים).

17,605 עובדי הוראה ותלמידים נמצאים בבידוד מניעתי. בתי הספר הללו יעברו ללמוד מרחוק כדי להמשיך את שגרת לימודיהם ככל שניתן.

ממשרד החינוך נמסר כי "מוסדות החינוך אשר ממשיכים לקיים למידה פיזית ימשיכו לשמור על כללי הזהירות המונעת של עטיית מסיכה, שמירה על היגיינה ושמירה על מרחק ככל שניתן".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]