החל ממחר: כוחות מג"ב יתגברו את פעילות המשטרה בשכונת ג'ואריש ברמלה - 0404
החל ממחר: כוחות מג דוברות המשטרה

החל ממחר: כוחות מג"ב יתגברו את פעילות המשטרה בשכונת ג'ואריש ברמלה

לפני זמן קצר קיים מ״מ מפכ״ל המשטרה ניצב מוטי כהן, ביחד עם מפקד מחוז מרכז ניצב עמי אשד, סיור שטח בשכונת ג׳ואריש בעיר רמלה, שם בוצע אמש ירי לעבר ניידת משטרה. כוחות משטרה רבים הוזעקו למקום ועצרו שבעה חשודים בחשד למעורבות באירוע.

כזכור לאחרונה התרחשו מספר אירועי ירי שכוון לעבר שוטרים, כשאחד מהם אף הוביל לפציעתם של שני שוטרים בעיר טירה. בעקבות האירועים הוחלט כי החל ממחר כוחות מג"ב יתגברו את כוחות המשטרה ברמלה.

בסיום הסיור ציין מ"מ המפכ"ל ניצב מוטי כהן: ״ירי לעבר שוטרים הוא אירוע חמור ביותר המהווה חציית קו אדום. אנחנו כמשטרה לא נרפה ונמשיך את הפעילות המשטרתית והמאבק הבלתי מתפשר בפשיעה. המשטרה חזקה ואנחנו נאתר את העבריינים ואמצעי הלחימה המופנים לכיוון אנשי משטרה ואזרחים. נפעל נגד אותם עבריינים אלימים משולחי כל רסן המבצעים ירי לעבר שוטרים הפועלים במסירות נגד הפשיעה על כל גווניה ומגנים באומץ לב על שלום הציבור. נעשה שימוש בכל האמצעים והכלים העומדים לרשותנו נגד כל מי שינסה לפגוע בחיי אדם עד שיהיה במקום הראוי לו- מאחורי סורג ובריח. אנחנו נרדוף את מבצעי הירי ולא ניתן לתופעה הבזויה הזו להרים ראש. בכמה מהמקרים שהיו לאחרונה כבר עצרנו חשודים המעורבים בירי ועלינו להמשיך להתמיד בביצוע כל הפעולות הנדרשות עד שנשים את ידנו על כל המעורבים. במוקדם או במאוחר, ידה הארוכה של המשטרה תגיע לכל אותם עבריינים אלימים. תפקיד השוטרים והמשטרה הוא לשמור על שלומם ובטחונם האישי של התושבים, כך עשינו וכך נעשה. בימים הקרובים המשטרה תתפרס באזור בצורה נרחבת ותבצע פעילות מוגברת במטרה לשמור על שלום הציבור ובטחונו״.

דוברות המשטרה

דוברות המשטרה

היום (שני) הוארך בשלושה ימים מעצרם של ארבעה מתוך שבעת החשודים במעורבות בירי לעבר ניידת משטרה. מעצרם של שלושה קטינים (17,16,17), שעצורים אף הם בחשד למוערבות בפרשה הוארך ביממה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]