בנט על ביטול הצו לעצירת משכורות מחבלים: "רוח גבית לטרור" - 0404
בנט על ביטול הצו לעצירת משכורות מחבלים:

בנט על ביטול הצו לעצירת משכורות מחבלים: "רוח גבית לטרור"

יו"ר ימינה, ח"כ נפתלי בנט, ביקר היום (שני) את ראש הממשלה המכהן, בנימין נתניהו, ואת רה"מ החליפי, בני גנץ, בפתח ישיבת סיעת ימינה יחד עם נציגי משפחות נפגעי הטרור.

במהלך הישיבה אמר בנט: "אנו פה בישיבה בנוכחות משפחות נפגעי הטרור. ממשלת ישראל החליטה להפסיק את המרדף אחרי מחבלים ולהקל עליהם.

ב-10 במאי נכנס לתוקף צו שהפעלתי כשר בטחון אשר לראשונה אסר על בנקים ברשות להעביר כספים למשפחות מחבלים, רוצחים. אנו מדברים על הקף של 100 מליון שקלים בחודש.

הצו נכנס לתוקף ב-10.5, בני גנץ נכנס לתפקידו ובעצם ביטל את הפעלת הצו. זו כמעט הפעולה הראשונה של בני גנץ כשר בבטחון. אף אחד לא מבין את הלוגיקה. ככל שאנו מנסים לברר מסבירים לנו שלקראת מהלך של ריבונות רוצים להרגיע ולפייס את ה"פלסטינים". מסבירים לנו שמשפחות הרוצחים והמחבלים כעסו, הפעילו אלימות מול הבנקים וראשי הרשות ה"פלסטינית". ראשי הרשות הפעילו לחץ על שר הבטחון, ושר הביטחון גנץ השעה את זה.

אני קורא מפה לראשי הממשלה גנץ ונתניהו – תפעילו מחדש את הצו! עצרו את העברת הכספים למחבלים. צריך לדעת שכל הכסף הזה שעובר. מגיע למחבלים רוצחים ולמשפחות של מחבלים שנהרגו בזמן פיגוע. הם הדלק שמניע את עיקר הטרור.

רוב הטרור היום הוא טרור מונע תמריץ כספי. האקזיט ה"פלסטיני" היום הוא לרצוח יהודים. בלי זה התמריץ יורד ולכן חייבים לעצור את זה. ההחלטה של בני גנץ ונתניהו נותנת רוח גבית לטרור".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]