הסתיים הליך קליטתו של נתי חדד בבית הסוהר 'איילון' - 0404
הסתיים הליך קליטתו של נתי חדד בבית הסוהר 'איילון' דוברות שב״ס

הסתיים הליך קליטתו של נתי חדד בבית הסוהר 'איילון'

הצוות המקצועי בבית הסוהר 'איילון', סיים לפני זמן קצר את הליך הקבלה של נתי חדד, אשר הובא הבוקר (שני) מתאילנד לישראל. כמו כן, בוצעו בדיקות רפואיות, בדיקות מודיעין, פגישה עם עובד סוציאלי ושיחה עם מפקד האגף.

חדד קיבל ציוד אישי הכולל ציוד הגיינה, בגדים וציוד מיגון אישי. ככל כלוא שנקלט בימים אלו, ישהה באגף בידוד למשך 14 ימים על מנת לשלול כל חשד לתסמינים. בהמשך ובהתאם להערכת מצב, ידון מיקום כליאתו להמשך ריצוי עונשו.

הצוות שהביא את האסיר מתאילנד במבצע שכלל תיאומים נרחבים מול הרשויות בתאילנד, משרד החוץ, הצוות הקונסולרי המקומי ומשרד המשפטים; סיים את עבודתו עם נחיתת המטוס בארץ. כעת שני קצינים וחובש יועברו גם הם לבידוד של 14 ימים, בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

משב"ס נמסר: "מבצעי הבאת אסירים ישראליים מחו״ל לריצוי המשך עונשם בישראל, מבוצעים ע״י שירות בתי הסוהר עם קבלת האישורים המתאימים ממשרד לביטחון הפנים ומשרד המשפטים. המבצעים מורכבים מאוד ומצריכים הכנה מבצעית טרם היציאה למבצע, ועד להבאת האזרח הישראלי בבטחה לישראל".

דוברות שב"ס

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]