קמפיין האיחוד הלאומי: מה מסתתר מאחורי תכנית הריבונות? | צפו - 0404
צילום: האיחוד הלאומי

קמפיין האיחוד הלאומי: מה מסתתר מאחורי תכנית הריבונות? | צפו

באיחוד הלאומי יוצאים הערב (ראשון) בקמפיין נגד כל המסתתר מאחורי תכנית הריבונות. הקמפיין בכותרת "שובה של המכבסה", מזכיר כיצד אירועים משמעותיים וכואבים לאזרחי ישראל כובסו לטובת שיווקם לדעת הקהל הישראלית: המילה טרור שהפכה לקורבנות השלום, הגירוש שהפכה להתנתקות, טילים שהפכה לטפטופים ונסיגות שהפכה לפעימות.

עוד אומרים באיחוד הלאומי כי גם כעת המילה "ריבונות" היא לא יותר ממילה מכובסת למדינת טרור: "לראשונה ממשלה בישראל תחתום על מפה עם נכונות ישראלית להקמת מדינה "פלסטינית" על 70% משטחי יו"ש תוך הבטחת רצף טריטוריאלי, אירוע אשר לא קרה אף בהסכמי אוסלו. בנוסף ישראל תסכים לחנק והקפאת יישובי יהודה ושומרון".

באיחוד הלאומי מוסיפים כי התנאים המוצבים בתכנית עלולים להתבטל ע"י כל ממשל חלופי שיוקם בארה"ב או אפילו ע"י ראש הממשלה החליפי המיועד בני גנץ, ומזכירים כי רה"מ נתניהו עצמו כבר קבע תקדים של ויתור על תנאים אותם הציב בעצמו בהסכם חברון. לצד הסרטון ילווה הקמפיין במודעות רשת עם עובדות מטרידות מתוך תכנית המאה.

יו"ר האיחוד הלאומי, ח"כ בצלאל סמוטריץ׳: "יותר מדי פעמים מדינת ישראל הלכה לויתורים ולכינונה של מדינה "פלסטינית" ובתגובה קיבלנו הרוגים וטרור. ארץ ישראל אינה נושא למו"מ והקמת מדינה "פלסטינית" זו לא אופציה. אנו תומכים בהחלת הריבונות על חבלי המולדת ביהודה ושומרון, אנחנו מתנגדים מכל וכל להקמת מדינת טרור בלב ארץ ישראל. אדוני ראש הממשלה תביא מפת ריבונות אמיתית ותמצא אותנו תומכים בך במלוא הכח מהאופוזיציה. תקדם מפת מדינה ערבית בלב ארץ ישראל, תמצא אותנו כחומה בצורה".

מנכ"ל האיחוד הלאומי, יהודה ולד: "אנחנו רוצים ריבונות וניתן להשיג פה מהלך היסטורי, ולכן כל כך חשוב שכולנו יחד נעמיד דרישה ברורה לתקן את המפות ולמנוע הקמת מדינה "פלסטינית" וכל פגיעה בהתיישבות. עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה זה לא סתם סלוגן, זה החזון של ארץ ישראל השלמה שאסור לנו לוותר עליו. לעולם".

האיחוד הלאומי

האיחוד הלאומי

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]