אביו של עמית בן יגאל ז"ל: "מעצר המחבל - אור בקצה המנהרה" - 0404
אביו של עמית בן יגאל ז דובר צה"ל

אביו של עמית בן יגאל ז"ל: "מעצר המחבל – אור בקצה המנהרה"

אביו של עמית בן יגאל ז"ל, ברוך בן יגאל, הודה היום (ראשון) לכוחות הביטחון על עבודתם למציאת המחבל שרצח את בנו, והביע את רגשותיו עקב כך.

בסרטון שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו אמר האב: "שלושים ימים אני לא ישן ומחכה לטלפון הגואל. הגיעו אלי נציגי השב"כ והצבא והודיעו לנו שהמחבל נתפס ושחזר את המעשה. אמרתי להם, ברגע שיתפסו אותו אני ארים לחיים. אז הנה אני מרים לחיים.

חודש של סיוט, סוף סוף תפסו את המנוול הזה, מקווה שהוא ישלם את המחיר הכי גבוה, שיירקב בבית סוהר כל החיים שלו, ועמיתי – מי שתפס אותו זה החברים שלך. הם עשו את העבודה הזאת בשיתוף הרבה מאוד כוחות. תודה רבה לכל כוחות הביטחון שלנו, השם יישמור אתכם, מאוד מעריך את זה.

אמרתי לנציגים הבכירים שהיו כאן שאני מחבק אותם, עשינו מעגל תמיכה. יש לי דמעות בעיניים של אושר שתדעו לכם. אני משול לאדם שנמצא בתוך חושך מצרים וכרגע הדליקו לי נר, התחלתי לראות סוף סוף. אני רואה אור בקצה המנהרה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]