מרכז ליבה: "נשות הכותל משוות את שוטרי ישראל לרעים שבאויבנו" - 0404
מרכז ליבה: המטה המשותף לשמירה על קדושת הכותל

מרכז ליבה: "נשות הכותל משוות את שוטרי ישראל לרעים שבאויבנו"

בפוסט שהעלו בסוף השבוע, תקפו 'נשות הכותל', את שוטרי משטרת ישראל על כך שמפנים אותן מרחבת הכותל בראשי חודשים, וטוענות כי כך היה גם בגלות, ברדיפה של יהודים ויהודיות שניסו לקיים את דתם לאורך שנות הגלות.

תחת הכותרת 'מעצרים: קווים לדמותם' כתבו בארגון: 'מדינת ישראל קמה בשביל מטרה אחת: להיות מדינה בה יהודים ויהודיות יוכלו לקיים את דתם ללא פחד ורדיפות, כפי שהיה להם בגולה.
ועדיין, כיום 2020 נשים נאלצות להיאבק על זכותן להתפלל בכותל המערבי עם טלית וספר תורה'.

במרכז ליב"ה תקפו את הפוסט וכתבו כי: 'אין גבול לחוצפה!! נשות הכותל משוות את שוטרי ישראל שבאים לשמור על החוק לרעים שבאויבנו! נשות הכותל מפרות את החוק שאוסר עליהן להכניס ספר תורה לכותל ומכריחות מידי חודש את השוטרים והסדרנים לטפל בהפרות סדר. אחרי הפרובוקציות – אין גבול לבזיון – הן מדמות את שוטרינו לאויבים.' לסיום כתבו 'מרכז ליב"ה מחזק את שוטרי ישראל שיפעלו לשמור ולאכוף את החוק!!'

הפוסע המקורי שפורסם:

הפוסט לאחר עריכה:

בתגובה טענו בארגון 'נשות הכותל' כי 'מי שרוצה לראות בציור דברים שאינם קיימים – עושה זאת מתוך מוחו הקודח ועל אחריותו בלבד', אך משום מה מחקו את הפוסט והעלימו את ההשוואה לרדיפה בגלות, תוך שהם מאשימים את מרכז ליב"ה בהמצאות.

במרכז ליב"ה הגיבו לדברים: 'היה מצופה מנשות הארגון שבמקום להאשים ולתקוף יתנצלו על ההשוואה המקוממת ולא ינסו להעלים ולטייח האשמות והשוואות חמורות שהן עושות'.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]