עובדת במשרד ירושלים פרסמה תמונת איאד אל חלאק ולצידה המילים: "הרגתם אותי". אריה קינג: בושה וחרפה - 0404
עובדת במשרד ירושלים פרסמה תמונת איאד אל חלאק ולצידה המילים:

עובדת במשרד ירושלים פרסמה תמונת איאד אל חלאק ולצידה המילים: "הרגתם אותי". אריה קינג: בושה וחרפה

סגן ראש עיריית ירושלים, אריה קינג, תוקף את יערה איסר, עובדת של החברה לפיתוח מזרח ירושלים, הכפופה למשרד ירושלים לאחר שפרסמה תמונה של איאד אל-חלאק שעליה כתובות המילים "הרגתם אותי".

התמונה מתפרסמת על רקע מותו של אל חלאק, תושב מזרח ירושלים. לדברי סגן ראש עייירת ירושלים הדברים פורסמו כחלק מקמפיין שרץ בימים האחרונים כנגד משטרת ישראל וכנגד הממשלה. קינג מסביר כי הקמפיין נועד להבעיר את השטח ולעורר מהומות במזרח העיר.

קינג התייחס לדברים בחשבון הטוויטר שלו וכתב "אני בעד שתשמור על הוראות נציבות המדינה בהיותה עובדת חברה ממשלתית.
אם היא לא היתה נושאת בתפקיד כה רגיש וחשוב במזרח העיר,מטעמה של הממשלה/המדינה, לא הייתי מתייחס לסטטוס שלה. 

לדברי קינג מדובר ב"סטטוס שאין בו שמץ של חמלה,סולידריות,עצב אלא רק האשמה נגד שוטרי י-ם – אלה שביום יום מאפשרים לכותבת לנוע בבטחה במסגרת עבודתה". 

סגן ראש עיריית ירושלים סיפר כי "כבר שנים רבות שאני טוען שיש לסגור את היחידה שבה מועסקת כותבת הסטטוס, יחידה שעלותה עולה למשלמי המיסים מיליוני שקלים והתועלת ממנה נמוכה מאד".

מהחברה לפיתוח מזרח ירושלים נמסר בתגובה: "הגב' יערה איסר היא עובדת מרכזית, חשובה ומוערכת במחלקת שיתוף ציבור בחברה לפיתוח מזרח ירושלים, וגם אדם פרטי. הדברים שפורסמו בעמוד הפרטי שלה דומים במהותם לפעילות ופרסומים של אנשים פרטיים וציבוריים אחרים.

החברה עובדת בקשר צמוד עם כוחות המשטרה במרחב תוך שיתוף פעולה צמוד והערכה רבה לכוחות בשטח על תרומתם לביטחון המבקרים והתושבים בעיר העתיקה.
החברה לפיתוח מזרח ירושלים ומחלקת שיתוף הציבור שלה משתתפים בצערה של משפחת אל-חלאק שבנה, ככל הידוע, נהרג בשוגג".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]