חדש: קו חם לסיוע לתושבי דרום תל אביב - 0404
חדש: קו חם לסיוע לתושבי דרום תל אביב

חדש: קו חם לסיוע לתושבי דרום תל אביב

קו חם חדש יוקם כדי לסייע לתושבי דרום תל אביב, הסובלים מהזנחה ואוזלת יד כלפי פשעי המסתננים במקום. עמותת 'אחיעד', שהוקמה על שמו של הרב אחיעד אטינגר הי"ד, מקימה מחלקה חדשה לפניות הציבור – המיועדת עבור תושבי דרום תל אביב.

הקו החם של העמותה יעסוק בארבעה תחומים מרכזיים: רווחה, חינוך, תשתיות ומפגעים. בתחומי הרווחה והחינוך יסייעו באחיעד למשפחות קשות יום המתגוררות בשכונות דרום העיר, ובתחומי התשתיות ומהמפגעים יסייעו לתושבים המדווחים על הזנחה, ועוני, וכן על עבריינות מצד המסתננים באיזור מגורם.

אחיעד

 

במסגרת הסיוע יוענקו לתושבים כלים להתמודדות עם הליכים בירוקרטיים ארוכים מול הרשויות ומעקב מקרוב אחר הטיפול במקרים השונים. בנוסף, יסייעו ב'אחיעד' בהפנייה מותאמת לגורמים הרלוונטיים בכל תחום, על מנת להקל בקיצור ההליכים.

ב'אחיעד' מאמינים כי מחלקת פניות הציבור תתרום ליעילות הטיפול של הרשויות בבעיות השונות הקיימות בדרום ת"א, בכך שתרכז כמות משמעותית של פניות שלא תאפשר סחבת, הקיימת לדברי מנכ"ל העמותה, יצחק וסרלאוף, בפניות של תושבים למשטרה, ולשאר הרשויות.

יו"ר 'אחיעד', ישראל גבראילוב, אומר כי "דרום תל אביב סובלת משנים של הזנחה וקיפוח. מעבר לטיפול הקטסטרופלי בסוגיית המסתננים, דרום תל אביב הפכה להיות מעין אקס טריטוריה שאף אחד לא לוקח עליה אחריות. הגיע הזמן לשינוי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]