נהרס ביתו של המחבל שרצח את הלוחם רון קוקיא ז"ל - 0404
נהרס ביתו של המחבל שרצח את הלוחם רון קוקיא ז יחידת האכיפה משטרת ישראל

נהרס ביתו של המחבל שרצח את הלוחם רון קוקיא ז"ל

בית המחבל שרצח את לוחם הנח"ל רון ז"ל בפיגןע בערד לפני כשנתיים נהרס היום (חמישי) על ידי משטרת ישראל ויחידת האכיפה של משרד האוצר.

רון קוקיא ז"ל, שירת כלוחם בחטיבת הנח"ל ונרצח בפיגוע דקירה בתחנת אוטובוס בערד בדצמבר 2017. המחבל, חאלד אבו ג'ודה תושב כסייפה, הורשע על-ידי בית המשפט בעבירת רצח בכוונת תחילה בפיגוע טרור, ניסיון רצח והחזקת סכין. במרץ 2019 הוא נידון למאסר עולם.

משפחת קוקיא: "המשפחה נמצאת בקשר עם גורמי האכיפה וקיבלה עדכון. לאחר ההריסה החלקית שביצע האב בפברואר ובאיחור, היום השלימה המדינה את הריסת הבית הלא חוקי שהיה בהלכים משפטיים כחמש עשרה שנה.בבית זה גרו שני הרוצחים יחד עם אביהם הפוליגמי שהלין אחת מנשותיו הפלסטינית השבחית אם אחד הרוצחים.

כזכור משפחת קוקיא לא קיבלה ההתנצלות של אבי הרוצחים כשבוע לפני מועד ההריסה החלקית.
משפחת קוקיא תמשיך ללוות את הענישה בקנס על אי ההריסה בזמן ובמשפט של אבי הרוצחים על הלנת השבחית. אנו מודים לשר אוחנה על שיחת הטלפון האישית שלו היום אל משפחת קוקיא".

תנועת "אם תרצו" שמלווה את משפחת קוקיא מסרה בתגובה כי: "טוב עשתה מדינת ישראל כי הרסה את בית משפחת המחבלים, זרע הפורענות, מהם יצאו רוצחו של רון ז"ל. הגיע הזמן שמהלכים כאלה לא יקרו שנים אחרי הרצח אלא מיד לאחר פיגוע. כל מחבל שפל חיייב לדעת כי באם ירצה לבצע את זממו ביתו יהרס ומשפחתו תגורש לאלתר. תנועת "אם תרצו" יחד עם פורום "בוחרים בחיים" של המשפחות השכולות תמשיך להיות חוד החנית בקידום חבילת ההרתעה נגד המחבלים השפלים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]