בתי הספר של החופש הגדול יפעלו במתכונת מורחבת | כל הפרטים - 0404
בתי הספר של החופש הגדול יפעלו במתכונת מורחבת | כל הפרטים טל קפלן

בתי הספר של החופש הגדול יפעלו במתכונת מורחבת | כל הפרטים

הגנים ובתי הספר של החופש הגדול יוצאים לדרך. לאחר הודעת ראש הממשלה ושר החינוך על הקצאתם של 700 מיליון שקלים לטובת מסגרות הקיץ, מפרסם היום (חמישי) משרד החינוך קול קורא ומזמין את כלל הרשויות המקומיות להצטרף.

מתווה ההפעלה שגובש כולל, לראשונה, גם את ילדי גני הילדים ואת תלמידי כיתות א'-ד'. בנוסף, יופעלו גם צהרונים מסובסדים, עד השעה 16:00, עבור ילדי גני הילדים ותלמידי כיתות א' וב'. המסגרות יופעלו במשך 3.5 שבועות, החל מה-14.7.20 ועד 6.8.20.

המתווה החדש מעניק מסגרת חינוכית עשירה ואיכותית לילדים, תוך שמירה על הרצף החינוכי ומתן אפשרות להורים להמשיך בעבודתם הסדירה. אלה יאפשרו למשקי הבית לחסוך בהוצאות רבות על קייטנות ולסייע להתאוששות המשק ממשבר הקורונה.

המסגרות יפעלו חינם ברשויות באשכולות למ"ס 1-4 (ירושלים, רמלה, עכו, נצרת, לוד, אום אל פאחם, רהט), וביתר הרשויות יינתן סבסוד דיפרנציאלי:
▪️באשכולות 5-7: 360 ₪ שקלים לתלמיד (ללא צהרון).
▪️באשכולות 8-10: 540 שקלים לתלמיד (ללא צהרון).

בתי הספר של החופש הגדול יפעלו חמישה ימים בשבוע, בכל הארץ, ובכלל זה בבתי ספר מוכרים שאינם רשמיים, ויעניקו מגוון רחב של פעילויות חינוכיות איכותיות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]