שר הבריאות ושרת התחבורה סיכמו: הרכבת תחזור לפעול בשני הקרוב - 0404
שר הבריאות ושרת התחבורה סיכמו: הרכבת תחזור לפעול בשני הקרוב בן חדד, דובר השרה מירי רגב

שר הבריאות ושרת התחבורה סיכמו: הרכבת תחזור לפעול בשני הקרוב

על רקע התפשטות הקורונה והחשש מגל שני עלתה האפשרות לדחות את חזרת הרכבות שתוכננה ליום שני הקרוב. לאחר פגישה בין שרת התחבורה מירי רגב לבין שר הבריאות יולי אדלשטיין סוכם כי הרכבות יחזרו בשני הקרוב ולא יחול שינוי בהחלטה המקורית.

השרה רגב: ״הציבור מייחל ומצפה לחזרת הרכבת שהפעלתה תסיר את הלחץ על מערכות האוטובוסים ותאפשר נגישות תחבורתית לאזרחי ישראל. אנו נעקוב ונוודא כי הציבור שומר על הכללים, תוך הקפדה על הריחוק החברתי, חבישת מסכות ומניעת כניסת נוסעים עם חום למתחם התחנות".

יצויין כי כבר שלשום הגיעה שרת התחבורה למרכז השליטה של רכבת ישראל על מנת להנחות את הנהלת הרכבת להיערך להפעלה מלאה ביום שני ולוודא שהנהלת הרכבת פועלת על פי הנחיות משרד הבריאות ונערכת ליישום כללי הבטיחות בדגש על חבישת המסכות, חיטוי התחנות והקרונות ובדיקות החום לנוסעים. על ציבור נוסעי הרכבת לעקוב אחר הפרסומים בכלי התקשורת ובאתר הרכבת, כדי ללמוד על לוחות הזמנים העדכניים של קווי הרכבת.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]