ח"כ קרעי מונה ליו"ר וועדת הבחירות מטעם הליכוד בוועדה המרכזית - 0404
ח דוברות חה"כ שלמה קרעי

ח"כ קרעי מונה ליו"ר וועדת הבחירות מטעם הליכוד בוועדה המרכזית

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, החליט היום (רביעי) למנות את חבר הכנסת ד"ר שלמה קרעי ליו"ר וועדת הבחירות מטעם הליכוד בוועדת הבחירות המרכזית, והוא גם המועמד הבא לתפקיד יו"ר וועדת החוקה בעוד שנה וחצי, במידה וח"כ מיקי זוהר יבחר שלא להיכנס לתפקיד.

ח"כ קרעי ימונה גם לחבר קבוע בוועדות הכספים, החוקה וביקורת המדינה לאורך כל הקדנציה. בנוסף, כאות הערכה לציונות הדתית ולציבור התורני לאומי, החליט רה"מ כי קרעי יהיה נציג הליכוד בגוף הבוחר של הרבנים הראשיים לישראל.

ראש הממשלה בנימין נתניהו: ״חבר הכנסת שלמה קרעי, נציג נוסף של הציונות הדתית לוקח חלק מרכזי בפעילות תנועת הליכוד ובפעילות הפרלמנטרית בכנסת. אני סמוך ובטוח כי יעשה חיל בכל תפקיד שימלא לטובת מדינת ישראל״.

ח"כ ד"ר שלמה קרעי: ״אני מודה לראש הממשלה על האמון הרב שנתן בי כנציג הנגב וכנציג הציונות הדתית בליכוד. אני מתחייב למלא את תפקידיי הפרלמנטריים באמונה ולהיות שליח ציבור נאמן. כנציג הפריפריה והזוגות הצעירים, אמשיך להיאבק בעוולות כלכליות חברתיות ואטול חלק משמעותי במהפך שמוביל הליכוד וראש הממשלה בהפיכת הפריפריה למרכז״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]