ראש מוא"ז שומרון נפגש עם רה"מ: "באנו לחזק ולהביע חשש" | צפו - 0404
צילום: מוא"ז שומרון

ראש מוא"ז שומרון נפגש עם רה"מ: "באנו לחזק ולהביע חשש" | צפו

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן נועד כעת עם ראש הממשלה בנימין נתניהו בירושלים. לפני כניסתו לפגישה, אמר דגן כי הוא מחזק את רה"מ נתניהו, וגם כשיש ויכוחים ראש הממשלה יקבל את התמיכה ממנו.

דגן אמר כי בשיחה יעלו מספר דברים, וביניהם החלת הריבונות ביהודה ושומרון, והעלאת החששות מהקמתה של מדינת טרור בלב הארץ: "באנו לומר לו שני דברים, ראשית חזק ואמץ, החל את הריבונות ללא מורא וללא חשש. עם הסכמה של ארצות הברית וללא הסכמה של ארצות הברית, בוודאי חצי שנה לפני הבחירות בארצות הברית כשהבייס הוא האוונגליסטים והרפובליקנים אוהבי ישראל, ובכל מצב אנחנו בחרנו בראש ממשלת ישראל נתניהו ועיני העם נשואות אליו לצד ההיסטורי הזה של הריבונות.

באנו להעביר אליו את החששות, לא רק של התושבים שלנו שהם חצי מיליון אזרחי יהודה ושומרון אלא גם של תושבי מדינת ישראל מהקמתה של מדינת טרור בלב הארץ, שתסכן את עצם קיום המדינה ראינו מה קרה בגוש קטיף אחרי שנסוגנו משם, זה אותו דבר כנגד הפקרה של עשרות אלפי אזרחים מה שנקרא יישובים מבודדים, בדיוק כמו נצרים בגוש קטיף.

אנחנו נחושים ומאוחדים הוסיף דגן יחד עם תושבי עם ישראל, לחזק את ראש הממשלה להחיל ריבונות וכמובן להציל את המדינה מכל מיני סוכריות מורעלות כמו הקמת מדינת טרור בלב הארץ והפקרת יישובים מבודדים.

באנו לתת לראש הממשלה את הכוח כדי להציב את הקווים האדומים של עם ישראל ושל ההתיישבות ביהודה ושומרון. אנחנו בטוחים שראש הממשלה יהיה קשוב ויאמץ את הדברים וביחד נחזק אותו כדי להביא ריבונות לעם ישראל בטחון לעם ישראל והתיישבות מלאה לעם ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]