בשר בהדפסה: חברת מיט-טק השלימה גיוס של כ-20 מיליון שקל ממספר משקיעים - 0404
בשר בהדפסה: חברת מיט-טק השלימה גיוס של כ-20 מיליון שקל ממספר משקיעים יח״צ

בשר בהדפסה: חברת מיט-טק השלימה גיוס של כ-20 מיליון שקל ממספר משקיעים

חברת מיט-טק השלימה גיוס של כ-20 מיליון שקל ממספר משקיעים בהם איש העסקים רמי לוי, קבוצת אדום ומשקיעים מוסדיים.

כעת בעקבות הגיוס תוכל החברה לעמוד בתנאי הרישום בבורסת הנאסד"ק וכן לדברי החברה, הדבר יאפשר לה להתקדם להשלמת אבן דרך משמעותית של הדפסת רקמה המורכבת ממספר סוגי תאים, באמצעות מדפסת תלת מימד שפיתחה החברה עד סוף השנה.

כמו כן, חתמה מיט-טק על הסכם מסחרי ראשון עם קבוצת אדום לקידום מוצרי החברה בחו"ל.

מנכ"ל חברת מיט-טק, שרון פימה: "אנו שמחים על הבעת האמון בחברת מיט-טק, מצד משקיעים מובילים בתחום הבשר והמזון בישראל כמו רמי לוי וקבוצת אדום. לשמחתנו ההנפקה זכתה לביקוש רב מגופים מובילים בשוק".

רמי לוי, בעל השליטה ומנכ"ל חברת רמי לוי שיווק השקמה בע"מ: "אנו עומדים בפתחו של עידן חדש בתחום המזון בכלל ובתחום הבשר בפרט עם כניסתן של טכנולוגיות מתקדמות לייצור בשר מתורבת. אני רואה ביחודיות של מיט-טק, אשר מכוונת להדפסה של נתחי בשר, ככזו שתהפוך אותה לשחקנית משמעותית במרוץ הגלובלי החשוב הזה, במסגרתו הטכנולוגיה היא זו שתעמוד בסופו של תהליך בראש הפירמידה של ייצור הבשר המתורבת".

נשיא קבוצת אדום, ארז קורנפלד: " אנו מאמינים כי לחברת ״מיט-טק״ יש יתרון מובהק על פני החברות האחרות, משום שיש לחברה שילוב של יכולת טכנולוגית מופלאה יחד עם חזון נכון בתחום תחליפי הבשר. זו החברה הראשונה שמכוונת מטרה לייצר ביצור סדרתי, המוני וזמין, בשר אמיתי ובריא (סטייק אמיתי) ולא תחליף צמחי נחות שהצרכן מכיר כדמוי ״בשר טחון״".

קורנפלד הוסיף כי "הטכנולוגיה והחזון של מיט-טק ביחד עם הידע, הניסיון, הקשרים והיכולת המוכחים של קבוצת ״אדום״, אשר מובילה מהפכות ומגמות בתחום הבשר בכלל ובתחום הבשר הטרי בפרט – ייצרו יחד את הדרך החדשה בה כולנו נצרוך את הבשר בעתיד".      

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]