כתב אישום: תקפו ופצעו באלות ואגרופים על רקע רומנטי - 0404
כתב אישום: תקפו ופצעו באלות ואגרופים על רקע רומנטי דוברות המשטרה

כתב אישום: תקפו ופצעו באלות ואגרופים על רקע רומנטי

כתב אישום הוגש כנגד שני צעירים בשנות ה-20 לחייהם בגין תקיפה ופציעת שני צעירים אחרים באמצעות בקבוק בירה, אגרופים, מקלות ואבנים על רקע רומנטי. חשוד נוסף בפרשה, נעצר אתמול (ראשון) במהלך הדיון הארכת מעצרם של הנאשמים.

האירוע החל לפני כשבועיים עם קטטה גדולה שפרצה בטיילת "עמי" שלצד נחל הירדן, בקטטה נפצע צעיר על ידי בקבוק ששברו על ראשו. שוטרים שהגיעו למקום הבחינו בשני קורבנות שרועים על הקרקע, מדממים, מקבלים טיפול רפואי ובצעירים נוספים. החוקרים גבו עדויות מהנוכחים, אספו ממצאים ופתחו בחקירה. במקביל החלו פעולות חקירתיות, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים, לאיתור זהותם של החשודים בתקיפה ולהתחקות אחר מסלול בריחתם. שני הקורבנות (17,18) נפצעו באורח בינוני (עפ"י גורמי רפואה) ופונו לבית החולים "זיו" בצפת להמשך טיפול רפואי.

בעקבות החקירה נעצרו שניים מהחשודים בני 20 ו-21 מהעיר קרית שמונה. השניים נחקרו ובהתאם להתפתחויות בחקירה, האריך בית משפט השלום בקרית שמונה את מעצרם עד להגשת כתב האישום.

מהחקירה עלה, כי ביום האירוע הגיעו הקורבנות יחד עם חבריהם לבלות בטיילת שלצד נחל הירדן. אחד הקורבנות פגש בקטינה, שאינה מעירו, שיש לו קשר רומנטי עימה. במהלך שיחתו של הקורבן עם הקטינה נתקל בו צעיר אחר אשר מתגורר בעירה של הקטינה. בעקבות ההתקלות החל אירוע אלימות בין הצדדים תוך שימוש באלה ובמסגרתו נחתך בראשו בן דודו של אחד הנאשמים. מיד לאחר ששמעו הנאשמים על האירוע האלים, הגיעו הם רכובים על קטנוע למקום. משהגיעו הנאשמים למקום שאלו מי זה הקורבן ומשנענו החלו להכותו באגרופים וכן גם את חברו של הקורבן שניסה להפריד. בשל התנהגותם של הנאשמים החלו צעירים נוספים, חבריהם של הנאשמים, לתקוף את שני הקורבנות, תוך שימוש באבנים, מקלות עץ ובקבוקי בירה. אחד הקורבנות אף נפל לריצפה, אך זה לא מנע מהנאשמים מלהמשיך להכותו תוך שהוא מדמם ואף לומר לו "אין לכם יציאה מפה אתם תמותו". לאחר מכן נמלטו הנאשמים מהמקום.

בית המשפט הורה על מעצרם של הנאשמים עד להחלטה אחרת.

בד בבד עם התנהלות הדיון בבית המשפט אמש (ראשון) בעניינם של הנאשמים, נעצר חשוד נוסף (20, קרית שמונה) במעורבות באירוע. בית המשפט נעתר לבקשת המשטרה והאריך מעצרו. (צילום: ארכיון)

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]