דרישה להטלת סגר על שכונת נווה שאנן בדרום ת"א בעקבות חשש להתפרצות הקורונה בקרב מסתננים - 0404
דרישה להטלת סגר על שכונת נווה שאנן בדרום ת עמותת אחיעד

דרישה להטלת סגר על שכונת נווה שאנן בדרום ת"א בעקבות חשש להתפרצות הקורונה בקרב מסתננים

בעקבות התחלואה הגבוהה בנגיף הקורונה בקרב אוכלוסיית המסתננים והעובדים הזרים, מנכ"ל עמותת 'אחיעד', יצחק וסרלאוף, שיגר הערב (מוצ"ש) מכתב בהול לראש הממשלה נתניהו, השר לבטחון הפנים אמיר אוחנה ושר הבריאות יולי אדלשטיין, בדרישה להטיל סגר על שכונת נווה שאנן בדרום תל אביב ולהגדירה כ'אזור אדום'.

וסרלאוף כותב במכתבו אל השלושה כי "אני פונה אליכם בשמי, ולמעשה בשם כל תושבי השכונות בדרום תל אביב, ביחס לנושא המהווה כפיקוח נפש של ממש והטיפול בו אינו סובל כל דיחוי: התפשטות נגיף הקורונה בקרב אוכלוסיית המסתננים".

עמותת אחיעד

במכתבו מציין וסרלאוף כי על פי דיווחים בכלי תקשורת בדו"ח פנימי שהוגש למשרדי הבריאות והבטחון נכתב כי "‏חלק בלתי מבוטל מהעלייה בתחלואה – מקורו בעובדים זרים".

לאור זאת, מבקש וסרלאוף מראש הממשלה והשרים להורות על הטלת סגר על שכונת נווה שאנן, לסמנה כ'אזור אדום', וכן להגדיל משמעותית את היקף בדיקות הקורונה בקרב תושבי דרום תל אביב.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]