התפרצות הקורונה בגמנסיה: 675 בני אדם נבדקו במתחם היבדק וסע בירושלים - 0404
התפרצות הקורונה בגמנסיה: 675 בני אדם נבדקו במתחם היבדק וסע בירושלים דוברות מד״א

התפרצות הקורונה בגמנסיה: 675 בני אדם נבדקו במתחם היבדק וסע בירושלים

היום (חמישי) הפעיל מגן דוד אדום מתחם "היבדק וסע" נייד, סמוך לאיצטדיון טדי בירושלים, לבקשת קופות החולים כללית , מאוחדת ובשיתוף עיריית ירושלים. זאת, לאור גילוי בדיקות חיוביות לנגיף הקורונה בתיכון הגימנסיה בעיר. מאז פתיחת המתחם בשעה 9:00 הבוקר, נדגמו על ידי החובשים והפראמדיקים של מד"א 675 בני אדם, אשר זומנו מראש לביצוע הבדיקה.

החובשים והפראמדיקים של מד"א דגמו רק בשבוע האחרון, 11,267 בני אדם, בהם 8,577 דיירים ואנשי צוות בבתי אבות ומוסדות סיעודיים ברחבי הארץ. 1,180 נדגמו במתחמי היבדק וסע ניידים של מד"א בירושלים ורחובות. בסך הכל, מאז החל משבר הקורונה בישראל, נדגמו על ידי צוותי מד"א 308,580 בני אדם לבדיקת הימצאות הנגיף בגופם.

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "במגן דוד אדום אנו ערוכים לכל תרחיש, וממשיכים לעמוד בחזית המאבק הלאומי למניעת התפשטות נגיף הקורונה. אני קורא לציבור להמשיך לפעול על פי הנחיות משרד הבריאות, על מנת למנוע את התפשטות הנגיף בישראל".
 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]