הליכוד בתגובה לשופטי בג"ץ: "בדמוקרטיה האזרחים מצביעים בקלפי ובוחרים את רה"מ" - 0404
הליכוד בתגובה לשופטי בג שרון רביבו

הליכוד בתגובה לשופטי בג"ץ: "בדמוקרטיה האזרחים מצביעים בקלפי ובוחרים את רה"מ"

לאחר ששופטי בג"ץ פרסמו את נימוקיהם לדחיית העתירות ובעקבות הביקורת שמתחו חלק מהשופטים על ראש הממשלה נתניהו, ובעקבות דבריו של השופט מזוז כי "המציאות בה נאשם בפלילים בעבירות חמורות מתחום טוהר המידות מקים ממשלה ועומד בראשה, מעוררת קושי ציבורי" תנועת הליכוד משיבה לדברים.

מהליכוד נמסר כי "אזרחי ישראל בחרו בראש הממשלה נתניהו ברוב עצום, כשהליכוד קיבלה את מספר הקולות הגדול ביותר שקיבלה מפלגה בתולדות המדינה. זה היה ניצחון ענק למנהיג הימין והבעת אמון חד משמעית בו.

בדמוקרטיה האזרחים מצביעים בקלפי ובוחרים את ראש הממשלה. מי שרוצה להחליף את ראש הממשלה יכול בוודאי להתמודד בבחירות ולתת לאזרחים להחליט בעצמם".

ח"כ שלמה קרעי, מהליכוד, על נימוקי שופטי בית המשפט העליון: "‏שופטי העליון הוכיחו שוב כי הם מנותקים, לא ראויים ויכולים לעבור להיות שליטים באיראן ולא במדינה דמוקרטית כמו ישראל. מי שקובע כי יש ביקורת שיפוטית על שיקול דעת של נבחרי ציבור, מי שקובע כי בחירת העם "לא מוסרית", הוא אנטי דמוקרטי ואסור שיהיה שופט בעליון. יישר כח לשופט סולברג".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]