כתב אישום: שבעה חשודים תקפו ופצעו שומרים באתר בנייה כדי "להחליף אותם" - 0404
כתב אישום: שבעה חשודים תקפו ופצעו שומרים באתר בנייה כדי דוברות המשטרה

כתב אישום: שבעה חשודים תקפו ופצעו שומרים באתר בנייה כדי "להחליף אותם"

כתב אישום הוגש היום (רביעי) נגד שבעה חשודים בעבירות של תקיפה, חבלה ופציעה בנסיבות מחמירות; תוך ניסיון השתלטות על אתרי בנייה באזור מרכז הארץ, ואספקה בכפייה של שירותי שמירה במקום.

ב-24.04.20, התקבל דיווח על קטטה מרובת משתתפים בבית העלמין "מורשה" ברמה"ש, כולל תקיפה באלות, תוך החזקת כלי נשק. מספר חשודים תושבי דרום הארץ, תקפו באכזריות ובאלימות קשה את הקורבנות – שומרים באתר הבנייה, תוך שהם גורמים להם חבלות ופציעות קשות אשר הצריכו אשפוז וקבלת טיפול רפואי בביה"ח. הרקע לתקיפה: רצון החשודים להשתלט על האתר המדובר, ולהיות אלו המספקים למקום שירותי שמירה.

בתום מבצע רחב היקף נעצרו שמונה חשודים במעשה, ובהמשך שוחרר אחד בתנאים מגבילים. עם סיום החקירה וביסוס החשדות נגד המעורבים, הוחלט להגיש נגדם כתב אישום.

מהמשטרה נמסר: "אנו רואים בחומרה רבה עבירות כגון אלה של הטלת אימה ושימוש באלימות כדי להשתלט ולכפות מתן שירותי פרוטקשן. המשטרה תמשיך להשקיע את מרב האמצעים ומרב המאמצים להלחם ולמגר את התופעה הפסולה והבזויה. אנו קוראים לכל מי שנפגע מעבירות מסוג זה להגיע ולדווח למשטרה על מנת שניתן יהיה למצות את הדין עם העבריינים כפי שנעשה במקרה הנ"ל עת הוגשו כתבי אישום ומעצר עד תום ההליכים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]