השרה חוטובלי בביקור ברשות השירות הלאומי: "זה הפתרון לסוגיית השוויון בנטל" - 0404
השרה חוטובלי בביקור ברשות השירות הלאומי: שלומי אמסלם

השרה חוטובלי בביקור ברשות השירות הלאומי: "זה הפתרון לסוגיית השוויון בנטל"

שרת ההתיישבות ציפי חוטובלי, האחראית על נושא השירות הלאומי, קיימה היום (שלישי) ביקור ראשון ברשות השירות הלאומי-אזרחי בירושלים.

במהלך הביקור אמרה השרה: "אני גאה להיות השרה הראשונה האחראית על תחום השירות הלאומי שהיא בוגרת שירות לאומי. השירות הלאומי הוא הפתרון לסוגיית השוויון בנטל בחברה הישראלית.

השרות הלאומי נמצא בחזית התרומה החברתית למען המדינה, ומשימתנו היא להרחיב את שורות ההתנדבות במגזר החרדי והערבי ולשמור על המעמד הציבורי של המתנדבות והמתנדבים בשירות הלאומי אזרחי.

השירות האזרחי הוא מנוף לאינטגרציה חברתית אמיתית והזדמנות לתרומה משמעותית ויצירת חיבורים משמעותיים בין כל חלקי החברה הישראלית. אני רוצה להודות לראובן פינסקי, מנכ"ל רשות השירות הלאומי אזרחי, ולכל מנכ"לי האגודות ששיתפו אותי היום מסביב לשולחן עגול באתגרי השרות הלאומי".

מנכ"ל הרשות לשירות לאומי-אזרחי, ראובן פינסקי: "הרשות לשירות לאומי אזרחי מברכת את שרת ההתיישבות ציפי חוטובלי בתפקידה החדש והחשוב. התרגשנו ביחד עם השרה לבקר בבית הרב קוק, ולהעניק לה תעודת הערכה. אנו סמוכים ובטוחים שבעבודה משותפת נצליח לקדם משמעותית את השירות הלאומי אזרחי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]