יום אחרון להצטרפות להגרלה של יד לאחים על ספר התורה! - 0404
יום אחרון להצטרפות להגרלה של יד לאחים על ספר התורה! יד לאחים

יום אחרון להצטרפות להגרלה של יד לאחים על ספר התורה!

ספר התורה שיוגרל מחר יהפוך לרשותו הבלעדית של הזוכה * פונים רבים שמשתוקקים להנציח את זכר יקיריהם בספר תורה מהודר, ממהרים להירשם. ממוקד יד לאחים מפצירים בציבור: הזדרזו, אל תחכו לשעות העומס מחר! גם בשעה זו נמשכת פעילות יד לאחים לחילוץ נשים וילדים יהודיים מכפרים ערביים.

 

למי מאתנו אין חלום לזכות בספר תורה משלו ולהכניס אותו לזכותו ולעילוי נשמת יקיריו? עכשיו, לקראת חג מתן תורה, יש לכם הזדמנות להגשים את החלום הזה!

מחר, יום רביעי ד' בסיון, 27.5 יערוך יד לאחים הגרלה על ספר תורה מהודר ומפואר שיהפוך להיות רכושו הפרטי של הזוכה. הזוכה בלבד יחליט לאיזה בית כנסת הוא יכניס את ספר התורה.

מאז יצאה ההודעה על קיום ההגרלה, המונים מציפים את המוקד הטלפוני בבקשה להצטרף להגרלה על ספר התורה ולממש את חלום חייהם בדמות הכנסת ספר תורה לבית הכנסת שלהם, לזכותם ולעילוי נשמת יקיריהם ולהנציחם במזכרת נצח.

יד לאחים

שימו לב: בהגרלה זו לא מדובר על אותיות או עמודים אלא על זכייה בספר תורה שלם. ההגרלה מעניקה הזדמנות פז לקיים את המצווה בה מחויב כל יהודי: לכתוב לעצמו ספר תורה. הזוכה בהגרלה יקבל גם מימון תהלוכת הכנסת ספר התורה, וכן מודעות רחוב ובעיתונות המבשרות על הכנסת ספר התורה לבית הכנסת שלו.
בני משפחת צירקוס מקריית מלאכי שזכו בספר תורה והכניסו אותו לפני שלשה חודשים לבית הכנסת שלהם כתבו ליד לאחים: "הייתם שליחים נאמנים לדבר עצום שבלעדיכם לא היינו מגיעים אליו, ובזכותכם זכינו. אנו רוצים לציין את תחושתנו כי קיבלנו מאתכם את מלא תשומת הלב ומאור הפנים".

בני המשפחה מוסיפים ומציינים: "ספר התורה שבו זיכיתם אותנו היה מהודר ביותר, הפרסום שעשיתם לאירוע היה מצוין, וזכור לטוב היחס החם שגיליתם לפרטים הקטנים כמו קישוט הבית ביום האירוע והרכב המפואר לתהלוכת ההכנסה. ככלל, חשנו את האכפתיות שלכם ואת הליווי הנאמן לכל אורך האירוע. ברצוננו להדגיש כי גם קהל המשפחה והידידים חשו במאור הפנים, בהשקעה ובאכפתיות שגיליתם".

יד לאחים היא אחת העמותות המוכרות והוותיקות ביותר בישראל, והיא מפורסמת הן בזכות החילוצים שלה, של נשים יהודיות וילדיהן מכפרים יהודיים והן בגלל מאבקה בכתות המיסיון הנוצרי הפועלות בישראל. גם בימים אלו ממש נערכים חילוצים של נשים יהודיות מידי בעלים מתעללים בכפרים ערביים ונעשית מלאכת שיקום אדירה עם מאות נשים אחרות שחולצו בשנה האחרונה.

ממוקד ההרשמה של יד לאחים נמסר כי המוקד מתוגבר בימים אלו בטלפנים נוספים, וכי הם קוראים לציבור להתקשר עכשיו ולא לחכות ללחץ של השעות האחרונות.

כאמור, ההגרלה תתקיים בעז"ה מחר, יום רביעי ד' סיון ה'תש"פ (27.5.2020 למניינם) – לקראת חג השבועות, חג מתן תורה!

לפרטים נוספים ולכניסה להגרלה לחצו כאן , או חייגו למוקד יד לאחים:9234*

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]