רה"מ נתניהו: "הזדמנות גדולה להחיל ריבונות. לא ניתן לה לחלוף" - 0404
רה לע"מ

רה"מ נתניהו: "הזדמנות גדולה להחיל ריבונות. לא ניתן לה לחלוף"

ראש הממשלה בנימין נתניהו נשא דברים בישיבת סיעת הליכוד הראשונה מאז הקמת הממשלה. בדבריו, אמר ראש הממשלה כי התקציב שיועבר בכנסת יהיה לא פשוט והוסיף כי בישראל נערכים כל הזמן לאפשרות של התפרצות גל שני של נגיף הקורונה.

ראש הממשלה התייחס למשימות העומדות כרגע בפני מדינת ישראל: "יש לנו 5 משימות גדולות: להחזיר את מקומות העבודה אחרי משבר הקורונה; תקציב המדינה שצריך להעביר בכנסת ושצריך לקחת בחשבון אפשרויות שונות – גם של התאוששות וגם של גל שני כפי שקרה ב-1918 – הצטיידות, מעגל בדיקות, ודברים נוספים; הביטחון – אויבינו לא מפסיקים לרגע ואנחנו לא מפסיקים לרגע לפעול נגדם. פועלים נגד איראן בכל מקום. אנחנו נמנע מאיראן לאיים עלינו באיומים קטלניים אחרים ואיננו מגבילים עצמנו בשום זירה; הדבר הרביעי זה האיום שמגיע מבית הדין הבינלאומי בהאג שהולך ומתעצם;

הדבר החמישי זה החלת הריבונות על שטחי מולדת – יש פה הזדמנות היסטורית שלא הייתה מאז 1948 כצעד מדיני וריבוני של מדינת ישראל ביהודה ושומרון. זאת הזדמנות גדולה ולא ניתן לה לחלוף". על חלוקת התפקידים בליכוד: "דיברתי עם כל אחד מכם, אני יודע שחלוקת התפקידים לא הייתה פשוטה ושלא כל אחד בא על סיפוקו".

בסיום דבריו ביקש ראש הממשלה להודות לחברי הכנסת והשרים שהביעו בו תמיכה אתמול בפתיחת משפטו, "אני רוצה להביע גם תודה לחברים הרבים שבאו אתמול וכמעט לכולם פה ששלחו מסרי תמיכה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]