מאות צופים השתתפו בתפילה המיוחדת ליהודי התפוצות שערכה מועצת בנימין - 0404
מאות צופים השתתפו בתפילה המיוחדת ליהודי התפוצות שערכה מועצת בנימין דוברות בנימין

מאות צופים השתתפו בתפילה המיוחדת ליהודי התפוצות שערכה מועצת בנימין

מועצה אזורית בנימין ואתר שילה הקדומה ערכו הערב (ראשון) אירוע תפילה מיוחד לשלומם של יהודי חו"ל העוברים משבר קשה בעקבות נגיף הקורונה. את האירוע קיימו בשידור חי, בו השתתפו מאות צופים מכל רחבי העולם.

האירוע נערך בעקבות מצבם הקשה של קהילות יהודיות בתפוצות והרצון לחזק אותם בשעה הקשה שהם עוברים. האירוע כלל דברי תפילה באנגלית, נגינה ושירה של פרקים מתפילת הלל. האירוע הועבר בשידור ישיר ברשתות החברתיות של המועצה, כאשר תוך כדי השידור הגיבו מאות יהודים מרחבי העולם שהתרגשו מהמחווה המרגשת של בנימין.

ראש מועצת בנימין ישראל גנץ: "בנימין חיבקה את יהודי התפוצות. שמחנו לראות את התגובות המרגשות של אחינו בחו"ל. מגיפת הקורונה פגעה קשות בקהילות אחינו בחוץ לארץ והיה לנו חשוב לחבקם בשעה קשה זו".

רכזת הסברת חו"ל במועצת בנימין, מירי מעוז עובדיה: "האירוע נוצר על מנת לחבק ולחזק את אחינו שבתפוצות, ולחזק את הקשר בין קהילת בנימין לקהילות בחו"ל. דווקא המשבר יצר הזדמנות לחיבורים וליחסי קירבה חרף המרחק הגיאוגרפי, ואנחנו נמשיך להעצים ולחזק את החיבורים הללו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]