מנדלבליט על משפט רה"מ נתניהו: "נמשיך לפעול ללא מורא" - 0404
מנדלבליט על משפט רה שמעון מלכה, דוברות הכנסת

מנדלבליט על משפט רה"מ נתניהו: "נמשיך לפעול ללא מורא"

היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, הגיב הערב (ראשון) לדברי ראש הממשלה בנימין נתניהו בעניין רדיפתו ותפירת התיקים נגדו. מנדלבליט כמובן לא התייחס לדרישת רה"מ לפרסם את כל הקלטות היועמ"ש.

לאחר שהסתיים הדיון הראשון במשפטו של רה"מ בביהמ"ש, טען מנדלבליט: "בבית המשפט המחוזי בירושלים נפתח היום משפטם של ארבעה נאשמים, בהם ראש הממשלה, בפרשות 1000, 2000 ו-4000.

התביעה הכללית תנהל את ההליך בתיק זה כמו בכל תיק אחר – באופן מקצועי וענייני ובין כותלי בית המשפט בלבד. ישראל היא מדינת חוק. משכך, בית המשפט הוא המקום להשמעת טענות הצדדים, להצגת ראיות התביעה, ולבחינה מדוקדקת של כל טענות ההגנה. שם ורק שם יוכרע דינם של הנאשמים.

אנו נמשיך לפעול ללא מורא, גם אל מול הניסיון המופרך לייחס לרשויות אכיפת החוק שיקולים לא ענייניים, ניסיון שאותו יש לדחות מכל וכל. נמשיך לפעול בהגינות ומתוך העיקרון שהכל שווים בפני החוק; זו מחויבותנו לאזרחי מדינת ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]