גלנט: ״לבחון את בעיית הסמכות המוסרית של מנדלבליט כצד התביעה כנגד רה״מ תוך חשיפת שיחותיו עם אשכנזי״ - 0404
גלנט: ״לבחון את בעיית הסמכות המוסרית של מנדלבליט כצד התביעה כנגד רה״מ תוך חשיפת שיחותיו עם אשכנזי״

גלנט: ״לבחון את בעיית הסמכות המוסרית של מנדלבליט כצד התביעה כנגד רה״מ תוך חשיפת שיחותיו עם אשכנזי״

שר החינוך יואב גלנט התייחס לניגוד העניינים החמור שבו מצוי היועמ״ש אביחי מנדלבליט עם שר החוץ גבי אשכנזי – ניגוד עניינים שנחשף לראשונה בחדשות 0404, וקרא לבחון את ההקלטות בפרשת מנדבליט-אשכנזי (הרפז).

גלנט: ״באופן לא מפתיע הצביעות של התקשורת לקראת פתיחת משפטו של ראש הממשלה שוב חוגגת. הרצון העז לראות את תמונת רה״מ על ספסל הנאשמים גובר על הכל. איפה הייתה נחישות והתגייסות זו רק לפני מספר ימים, לגבי חשיפת שיחות מנדלבליט – אשכנזי?

שיחות אלו היו חלק ממהלך חמור ביותר כנגד הממשלה ושלטון החוק. היכן אבירי הצדק ומדוע מנסים להסיר זאת מסדר היום? בזמן שעושים לראש הממשלה משפט שדה בתקשורת ומשבשים הליכי חקירה, הפרקליטות והיועמ״ש מסרבים לחשוף לציבור את קלטות מנדלבליט. מה הם מסתירים?

הסיפור הזה מרחף כעננה שחורה מזה עשור – הגיעה השעה שהציבור ידע את האמת. עדיין לא מאוחר לעצור ולבחון את בעיית הסמכות המוסרית של מנדלבליט להוות את צד התביעה כנגד ראש הממשלה תוך חשיפה מלאה של שיחותיו עם אשכנזי״.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]