משרד רה"מ: "רה"מ נתניהו ורעייתו שרה לא ביקשו שיפוץ בבלפור וגם לא ביקשו מעון רשמי חליפי" - 0404
משרד רה אבי אוחיון, לע"מ

משרד רה"מ: "רה"מ נתניהו ורעייתו שרה לא ביקשו שיפוץ בבלפור וגם לא ביקשו מעון רשמי חליפי"

במשרד ראש הממשלה דוחים את הטענות לפיהן רה"מ נתניהו ורעייתו שרה דרשו לבצע שיפוץ במעון ראש הממשלה בבלפור בירושלים וכן ביקשו מעון רשמי חליפי. יתרה מזאת, במשרד מבהירים כי הם נמנעו מלבצע שיפוץ במעון בבלפור במשך 7 שנים, זאת למרות שהקומה השנייה במקום מהווה סכנה ממשית והייתה אמורה לעבור שיפוץ על פי ההנחיות. 

מטעם משרד רה"מ נמסר: "ראש הממשלה נתניהו ורעייתו שרה לא ביקשו שיפוץ בבלפור וגם לא ביקשו מעון רשמי חליפי. גורמי הביטחון והבריאות הם אלו שקבעו כבר לפני מספר שנים שמעון ראש הממשלה בירושלים מהווה סכנה חמורה לביטחונם ובריאותם של המתגוררים בו.

מצבה של הקומה השנייה במעון רה"מ מהווה סכנה בריאותית מוחשית. יועץ מקצועי קבע בחוות דעת שהקומה השנייה "אינה ראויה למגורי אדם". הצנרת מתפוצצת, התקרות נוזלות ובקטריות פעילות קיימות במערכת המיזוג, בקירות ובארונות. כדי לבצע את התיקונים ההכרחיים, גורמי הביטחון הציעו לפנות את ראש הממשלה לבית מלון בעלות של מיליוני שקלים לקופת המדינה, דבר שראש הממשלה נתניהו ורעייתו שרה סירבו לעשות.

כדי לחסוך הון עתק לקופת המדינה ובהמלצת גורמי הביטחון, הסכימו ראש הממשלה נתניהו ורעייתו לעבור לתקופה של כחצי שנה לקיסריה כדי לבצע את התיקונים הנדרשים במעונו, תיקונים שמשרד ראש הממשלה נמנע מלעשותם לאורך 7 שנים, בניגוד להנחיות ולחוק".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]