רה"מ נתניהו וראש ממשלת יוון קיימו הרמת כוסית וירטואלית לציון 30 שנה ליחסים בין המדינות - 0404
רה קובי גדעון, לע"מ

רה"מ נתניהו וראש ממשלת יוון קיימו הרמת כוסית וירטואלית לציון 30 שנה ליחסים בין המדינות

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים היום הרמת כוסית וירטואלית וחגיגית עם ראש ממשלת יוון קיריאקוס מיצוטקיס, לציון 30 שנה לכינון יחסי ישראל-יוון, בשיחת וידאו מלשכת רה"מ בירושלים. ראש ממשלת יוון מיצוטקיס בירך את ראש הממשלה נתניהו על הרכבת הממשלה. השניים דנו במאמצים המשותפים לחידוש הטיסות בין המדינות באופן בטוח.

רה"מ נתניהו אמר: "יש לנו רצון גדול לבקר ביוון. אנחנו נרצה לחדש טיסות וקשרי תיירות עם מדינות שנמצאות במצב דומה לשלנו, הבולטת שבהן היא יוון ואנו עובדים על זה ברגעים אלה. אלו החדשות הטובות הראשונות שאני יכול לספר לך. אני מקווה שנוכל להביא ליישום הדבר בהקדם".

עוד דיברו המנהיגים על קידום פרויקט צינור הגז "East-Med" בין ישראל לאירופה, וחיזוק שיתוף הפעולה בתחומי הביטחון, החירום וההייטק.

המנהיגים סיכמו לכנס מפגש ממשלות (G2G) בהקדם האפשרי בירושלים. ראש הממשלה נתניהו ציין בשיחה את התפקיד ההיסטורי של אביו של ראש ממשלת יוון, ראש ממשלת יוון לשעבר קונסטנטינוס, שהביא לכינון יחסים מלאים עם ישראל לפני 30 שנה.

קובי גדעון, לע"מ

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]