זק"א: מקרה רביעי השבוע של מציאת גופת אדם ערירי בבאר שבע - 0404
זק דוברות זק"א

זק"א: מקרה רביעי השבוע של מציאת גופת אדם ערירי בבאר שבע

מתנדבי זק"א מדווחים על מקרה רביעי השבוע של מציאת גופת אדם ערירי בדירה בבאר שבע. היום (חמישי), נמצאה גופת גבר בן 66 ע"י כוחות משטרה לאחר ששכנים התלוננו על ריח רע הבוקע מהדירה. הגבר, שהתגורר לבדו, נפטר ככל הנראה לפני כשלושה שבועות. גופת המנוח הועברה למכון אבו כביר להמשך בדיקה וזיהוי.

שמעון זגורי, מתנדב זק"א באר שבע: "מדובר במקרה רביעי השבוע בו מתנדבי זק"א טיפלו בערירים וגלמודים שנמצאו זמן רב לאחר מותם בבאר שבע. כשהגעתי לבנין המגורים הרגשתי את הריח הנוראי. השכנים סיפרו לנו שבעקבות הריח הבלתי נסבל הזעיקו את כוחות המשטרה שפרצו לדירה ומצאו את גופת המנוח במצב של איבוד צלם אנוש. מדובר בגבר בן 66 שגר לבדו וככל הנראה סבל מאירוע רפואי ושכב כשלושה שבועות לאחר שנפטר עד שהריח הנוראי הציק לשכנים".

בעקבות ריבוי המקרים החריג בתוך שבוע בלבד, פנה משה דיקשטיין, מפקד זק"א באר שבע, לאגף הרווחה בעיר ואמר: "לאחר בירור עם צוות העירייה המסור ואנשי הרווחה התברר שארבעת התושבים מהאירועים הקשים השבוע כלל לא היו מוכרים למחלקת הרווחה בעיר. לכן אני פונה בבקשה אישית לתושבים היקרים, עזרו לנו אתם למנוע מקרים קשים נוספים בעתיד. מוטלת עלינו חובה לשמור על הקשישים והערירים והגלמודים ולבדוק בשלומם לפחות פעם ביום ולדווח לרשיות הרווחה כדי להציל את חייהם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]