באיחוד הלאומי ציינו את יום ירושלים: "המשך שחרור ירושלים וגאולת העיר העתיקה זו משימה לאומית" - 0404
באיחוד הלאומי ציינו את יום ירושלים:  האיחוד הלאומי

באיחוד הלאומי ציינו את יום ירושלים: "המשך שחרור ירושלים וגאולת העיר העתיקה זו משימה לאומית"

מפלגת האיחוד הלאומי קיימה היום סיור חגיגי לכבוד יום ירושלים. בסיור השתתפו בכירי המפלגה: ח"כ בצלאל סמוטריץ', ח"כ אופיר סופר והמנכ"ל יהודה ולד.

הסיור נפתח בהתיישבות היהודית ברובע המוסלמי בבתים החדשים שנגאלו לאחרונה בעיר העתיקה תוך עמידה על אתגרי רכישת הבתים והעברתם לבעלות יהודית במפגש עם מתי דן מעטרת כהנים ועם משפחות הגרות באזור. בהמשך ביקרו בבית החושן בהר הזיתים וקיימו מפגש מיוחד עם דוידלה בארי מעיר דוד על מאמצי ההתיישבות היהודיים באזור.

האיחוד הלאומי

במהלך הסיור אמר יו"ר האיחוד הלאומי ח"כ בצלאל סמוטריץ': "סיור ביום חגה של ירושלים, באזור הר הבית, הלב הפועם של העם היהודי, מזכיר ומעורר לנו את המצפן הערכי אותנו אנחנו משתדלים לשאת. ירושלים, חיה, תוססת ומתפתחת ולנגד עינינו. קומת ירושלים היא קומת הרוח, התוכן הפנימי של מדינת ישראל. זה התוכן שאותו נושאת הציונות הדתית והוא חייב להיות בבסיס הבשורה של המפלגה הציונית הדתית".

ח"כ אופיר סופר: "ערב יום ירושלים 53 שנים לשחרור העיר סיירנו ולמדנו על חידושה וחיזוקה של ההתיישבות היהודית בעיר העתיקה, חשנו את העוצמות וההשתוקקות של האנשים הפועלים. לאחר שנה מורכבת מאוד פוליטית סיור כזה נותן משמעות גדולה להמשך הפעילות".

מנכ"ל האיחוד הלאומי יהודה ולד: "שיחרור העיר ממשיך יום יום, שעה שעה, במסירות נפש אדירה של מתיישבים גיבורים. הסיור המפלגתי החשוב הזה דווקא ביום ירושלים הוא חלק מהאחריות שלנו להמשיך את גאולת ארצנו ועיר קודשנו".

האיחוד הלאומי

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]