שר הבט"פ אמיר אוחנה ביקר בדרום תל אביב: "אעשה כל שביכולתי לחזק את תחושת הביטחון האישי של התושבים" - 0404
שר הבט דוברות המשטרה

שר הבט"פ אמיר אוחנה ביקר בדרום תל אביב: "אעשה כל שביכולתי לחזק את תחושת הביטחון האישי של התושבים"

שר הבט"פ החדש אמיר אוחנה, פתח הערב (שלישי) את מסע הסיורים שלו במשטרת ישראל במחוז ת"א ובתחנת "שרת" הממוקמת בדרום העיר – יחד עם מ"מ מפכ"ל המשטרה, ניצב מוטי כהן, מפקד המחוז ניצב דוד ביתאן ובכירים נוספים. טרם הסיור, מ"מ המפכ"ל, מפקד המחוז, מפקד המרחב ומפקד התחנה סקרו בפני השר אוחנה את פעילות המשטרה במחוז כולו ובפרט באיזור תחנת "שרת".

השר אוחנה ערך סיור נוסף עם בכירי תחנת "שרת", מפקד המרחב ונציגי השכונות. בסיומו של הסיור השני, התקיים דיון בו שטחו הפעילים את מצוקתם ואת אשר על ליבם בפני השר ובכירי המרחב והתחנה.

השר אוחנה: "דרום ת"א הייתה מיומי הראשון בכנסת מוקד פעילות חשוב. החיים של תושבי שכונות הדרום היו קשים עוד לפני המסתננים, אך הם הפכו בשנים האחרונות לקשים הרבה יותר בגלל התופעה של ריכוז ההסתננות. תפקידנו לדאוג לשלומם ורווחתם של תושבי המקום – וזו הסיבה שבחרתי בדרום ת"א כמקום ראשון לביקור מהמחוזות. אעשה כל שביכולתי על מנת לסייע ולחזק את תחושת הביטחון האישי של התושבים.

אני מודה למשטרה שהייתה פה כדי להקשיב ולשמוע, ואני אומר למפקד המרחב, התחנה ולכל הקצינים – אני סומך עליכם שתעשו כל מה שאתם יכולים כדי שנראה בקרוב את השינוי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]