ממשלת ספרד מממנת השתלמות מורים שיוזם ארגון bds אנטישמי - 0404
ממשלת ספרד מממנת השתלמות מורים שיוזם ארגון bds אנטישמי מועצה אזורית שומרון.

ממשלת ספרד מממנת השתלמות מורים שיוזם ארגון bds אנטישמי

המועצה האזורית שומרון יצאה למאבק יחד עם ארגון ההסברה היהודי ספרדי Acom, כנגד החלטת המדינה האוטונומית ולנסיה שבספרד, לממן השתלמות למורים אותו מקיים ארגון ה bds המקומי של ולנסיה שבספרד: bds pais valencia בנושא: "התמודדות עם גזענות".

מדובר בארגון שהוביל את הקמפיין נגד הזמר מתיסיהו, תבע ממנו להביע את עמדותיו בנוגע לסכסוך הישראלי פלסטיני ומשזה סירב, הביאו לביטול הופעתו בפסטיבל המוזיקה הבינלאומי במקום. ארגון זה נחשב לבעל עמדות אנטישמיות.

"לבקש מארגון כמו ה BDS לנהל ולארגן קורס מסוג זה זה כמו לבקש מה-KKK לארגן קורס לסולידריות בין לבנים לשחורים"
ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן כתב לשגריר ספרד בישראל מנואל גומז-אסבו ולראש ממשלת ספרד פדרו סנצ'ס: "בזמן שכל העולם נאבק ביחד נגד נגיף הקורונה, האנטישמיים ברחבי העולם לא מפסיקים לעבוד. לבקש מארגון כמו ה BDS לנהל ולארגן קורס מסוג זה זה כמו לבקש מה-KKK לארגן קורס לסולידריות בין לבנים לשחורים. אני מבקש להזכיר כי בית המשפט הספרדי הכריז בעבר על ארגון ה BDS כמפלה ומנוגד לחוקה הספרדית ולא ייתכן שבוולנסיה יצפצפו על ההחלטה ושקבוצה שנחשבה על ידי בתי המשפט הספרדיים כמקדמת שנאה, אנטישמיות ומנוגדת לחוקה הספרדית, מארגנת קורס הכשרה למורים באמצעות כספי משלמי המיסים הספרדיים ובתמיכת ממשלת ולנסיה. אני קורא לכם לקרוא את הנהגת חבל ולנסיה לסדר ולפעול לעצירת האנטשימיות בספרד".

 

נשיא Acom אנג'ל מאס: "קמפיין ה- BDS בספרד משמש במשך שנים לניצול מוסדות ציבוריים ומשלמי המס, בכדי לקדם את האג'נדה שלהם: קידום שנאה ואפליה נגד ישראלים ויהודי ספרד. ארגון acom לקח על עצמו להאבק במצב הזה, ובאנטישמיות, אנחנו מביאים לידיעת הפוליטיקאים של האופוזיציה של ספרד את האופי האמיתי של תנועת ה- BDS, אנו מייצרים תמיכה שלא תסולא בפז של ארגונים בינלאומיים, אנו מגנים בתקשורת המקומית והזרה את הפעילות של ה bds וכשהכל נכשל אנו נעזרים בהיכלי הצדק של ספרד, שם כבר ניצחנו 65 תיקים נגד ממשלות מקומיות בספרד שאישרו פעולות מפלות ואנטישמיות של ארגוני BDS".

בתמונה: ראש מועצה אזורית שומרון יוסי דגן בפרלמנט הצרפתי.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]