ביום הזכרון לבנה, קיבלה מתנה שתציל את חבריו | תרמו לעמותת "אבוקת אור" - 0404
ביום הזכרון לבנה, קיבלה מתנה שתציל את חבריו | תרמו לעמותת אבוקת אור

ביום הזכרון לבנה, קיבלה מתנה שתציל את חבריו | תרמו לעמותת "אבוקת אור"

הוא נולד כילד רגיל אך כעבור כמה שנים גילתה האמא כי לבן שלה יש מחלה נדירה שגורמת לו לעיוורון, נכות פיזית ומוגבלות שיכלית.

כאשר הייתה צריכה למצוא לו מסגרת, הבינה כי אין עמותה שמשלבת בטיפול בין כל הבעיות ולכן החליטה להקים עמותה כזו; וכיום יש עשרות חניכים ועאנשי צוות המעניקים טיפולים וגם בתים מיוחדים עבורם. לפני שלוש שנים בנה נפטר, אך העמותה "אבוקת אור" חיה ובועטת.

לעמותה יש מספר בתים, בשכונות איכותיות ברחבי ירושלים, מתוך אמונה כי גם להם מגיע לחיות ברמת חיים טובה ואיכותית. לפני מספר שבועות (ליתר דיוק, ביום פטירתה של בנה), הופתעה לגלות רותי ולד מייסדת העמותה, כי הם זכו במכרז של ביטוח לאומי להקמת עוד שני בתים עבור אנשים כמו בנה. וכדי שתוכל לממש את חזונה היא חייבת לגייס כמליון וחצי שקלים, בכדי לעמוד בתנאי המכרז ועל כן יצאה בגיוס המונים.

אם היא לא תצליח לגייס את הסכום, יבוטל המכרז. רוצים לסייע? לתרומה לחצו על הקישור המצורף: https://www.charidy.com/avukator

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]