מנכ״ל משרד התרבות והספורט ביקש לסיים את תפקידו. טרופר: ״בהצלחה בהמשך״ - 0404
מנכ״ל משרד התרבות והספורט ביקש לסיים את תפקידו. טרופר: ״בהצלחה בהמשך״ נועם מושקוביץ

מנכ״ל משרד התרבות והספורט ביקש לסיים את תפקידו. טרופר: ״בהצלחה בהמשך״

יוסי שרעבי, מנכ"ל משרד התרבות והספורט בחמש השנים האחרונות, הודיע היום (שלישי) לשר התרבות והספורט הנכנס, ח"כ חילי טרופר, על בקשתו לסיים את תפקידו. סוכם כי שרעבי יסיים את כהונתו רק לאחר שיימצא לו מחליף בתפקיד, ובתום הליך חפיפה, כנדרש.

מנכ"ל משרד התרבות והספורט, עו"ד יוסי שרעבי: "לאחר חמש שנים מרגשות ומאתגרות, במהלכם צמח המשרד והפך לעוצמתי ומשפיע בתרבות ובספורט, הגיע הזמן לנוע לאתגרים חדשים. סיכמתי עם השר הנכנס על סיום תפקידי, מיד לאחר שהשר יבחר מנכ"ל, ותתבצע חפיפה כנדרש. אני מעמיד את נסיוני והכרותי לטובת השר טרופר והמנכ"ל שייבחר, כדי שכניסתם בתקופה מאתגרת זו תהיה קלה ככל שניתן, ואמשיך ללוותם ככל הנדרש, וככל שאדרש.

אני מבקש להודות לשרה מירי רגב על ההזדמנות שנתנה לי להוביל את המערכת המקצועית של המשרד ולרבים שהיו שותפים למסע המדהים שעברתי, להצלחות ולהישגים. אלו עדיין אינם דברי פרידה – עוד תגיע העת להודות ולהיפרד מכולם".

שר התרבות והספורט ח"כ חילי טרופר: "אני מבקש להודות ולהביע הערכה עמוקה למנכ"ל המשרד יוסי שרעבי על עשייתו הזוכה לשבח מכל עבר. מספר הפונים אליי לפעול למניעת עזיבתו מעידה יותר מכל על האהדה וההערכה לה הוא זוכה.

ללא ספק המנכ"ל שייבחר על ידי נכנס לנעליים גדולות, ואני מודה ליוסי על נכונותו להיות לצידנו ככל שנידרש, ומאחל לו הצלחה גדולה בהמשך הדרך. המערכת הציבורית הישראלית זקוקה לאנשים איכותיים ומנוסים כמוהו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]