פרסום ראשון | צ׳רלי אזריה אושפז בביה״ח לאחר שחש ברע בעקבות מכתב תשובה שקיבל מהמשטרה - 0404
פרסום ראשון | צ׳רלי אזריה אושפז בביה״ח לאחר שחש ברע בעקבות מכתב תשובה שקיבל מהמשטרה 0404

פרסום ראשון | צ׳רלי אזריה אושפז בביה״ח לאחר שחש ברע בעקבות מכתב תשובה שקיבל מהמשטרה

צ׳רלי אזריה, אביו של לוחם כפיר לשעבר, אלאור אזריה, אושפז בבית החולים בילינסון לאחר שחש ברע. מוקדם יותר עבר אזריה בדיקות ולאחר מכן הוחלט לאשפזו.

אמש, קיבל אזריה מכתב תשובה ממשטרת ישראל וסיפר לחדשות 0404 כי הוא חש ברע בעקבות התשובה שקיבל. במהלך הלילה המשיך אזריה להרגיש שלא בטוב וכאמור, הועבר לבדיקות ולאשפוז בבית החולים.

אזריה, הגיש ב-2017 תלונה במשטרת ישראל בגין הפרת צו איסור פרסום באתר וואלה, לאחר שבאתר פרסמו הקלטה מתוך חדר החקירות. במשך תקופה רבה התרוצץ אזריה כדי לדרוש מהמשטרה לחקור את הנושא, אך התירוצים הלכו וגברו – ״החומר אבד״, ״תשלח שוב״ ועוד ועוד. אמש, הגיעה התשובה הסופית וטענת המשטרה שלא תפתח בחקירה וזאת למרות שבעת הפרסום חל צו איסור פרסום על כלל החומרים.

במכתב התשובה מהמשטרה לאזריה צוין כי, ״ראשית, ברצוננו להתנצל על השיהוי הרב במענה לפניותיך. היחידה בחנה את תלונתך ואת כלל חומרי החקירה שצרפת, אולם לאחר בחינת מכלול כלל השיקולים עולה כי במקרה זה ״נסיבות העניין בכללותן אינן מתאימות לפתיחה בחקירה/להעמדה לדין״.

עוד ציינה במכתב התשובה קצינת מדור החקירות כי, ״באפשרותך לערור בפני מנהל תחום עררים בפרקליטות המדינה על ההחלטה לסגור את התיק״.

0404

0404

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]