התפשטות הקורונה בתל אביב | העירייה: "היקף הבדיקות יתוגבר ויבוצע חיטוי" - 0404
התפשטות הקורונה בתל אביב | העירייה: דוברות המשטרה

התפשטות הקורונה בתל אביב | העירייה: "היקף הבדיקות יתוגבר ויבוצע חיטוי"

עיריית תל אביב-יפו הודיעה הבוקר (שני) על תגבור היקף בדיקות הקורונה וביצוע חיטוי יסודי במספר מוקדים בעיר, עקב ריבוי מקרי ההידבקות במחלה בשכונת נווה עופר.

מהעירייה נמסר: "בשכונת נווה עופר התגלו מספר מקרים של חולי קורונה מאומתים בני משפחה אחת. משרד הבריאות ערך חקירה אפידמיולוגית והעביר את ההנחיות הנדרשות לנוגעים בדבר.

עיריית תל אביב-יפו הקימה צוות המתכלל את האירוע בהיבטי הבריאות, החינוך, הקהילה והרווחה וכן פנתה העירייה למשרד הבריאות בבקשה לתגבר את היקף הבדיקות בשכונה. בנוסף, לבקשת התושבים, העירייה ביצעה הבוקר חיטוי בכמה מוקדים בשכונה, ביניהם גם המרכז המסחרי וגינות ציבוריות.
העירייה נמצאת בקשר עם נציג משרד הבריאות ותושבי השכונה מתבקשים לפעול על פי הנחיות משרד הבריאות: לעטות מסכות, להימנע מצפיפות ומהתקהלות ולהקפיד על כללי ההיגיינה.

תושבים שנחשפו לחולה מאומת ואשר הונחו להיכנס לבידוד, צריכים לדווח על כך באתר משרד הבריאות www.health.gov.il או טלפונית למס' 5400*. בכל מקרה של בעיה רפואית יש ליצור קשר עם הרופא המטפל בקופת חולים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]