ערבי תקף ופצע מאבטח שדרש ממנו לחבוש מסכה בדואר בירושלים - 0404
ערבי תקף ופצע מאבטח שדרש ממנו לחבוש מסכה בדואר בירושלים

ערבי תקף ופצע מאבטח שדרש ממנו לחבוש מסכה בדואר בירושלים

שלומי, איש אבטחה כבן 33, הותקף היום (ראשון) בברוטליות ע"י ערבי, בסניף הדואר אותו הוא מאבטח; בגבעה הצרפתית בצפון מזרח ירושלים. 

לאחר שביקש מכל הבאים לחבוש מסיכה כנדרש על פי ההנחיות, הותקף באלימות ע"י גבר ערבי שסרב לעשות זאת. שלומי הוכה בעוצמה בפניו ובגופו, ובהמשך הובא לטיפול בבית החולים הדסה עין כרם.

אשתו רעיה סיפרה בכאב לחדשות 0404, כי לא מדובר בפעם הראשונה שאירוע כזה התרחש: "כל התקופה הזאת של הקורונה הוא חוטף מכות מערבים. כואב לי הלב על בעלי, אני ממש בוכה. יש לי ילד קטן עוד לא בן שלוש, אני לא רוצה להיות אלמנה; אני לא רוצה להיות כמו ההורים האלה שעכשיו בוכים על הילד שלהם.

היום שלומי אמר לאותו ערבי לשים מסכה, והערבי פיצץ אותו מכות והשכיב אותו על הרצפה. אני מפחדת שעוד שנייה יהרגו את בעלי שבסך הכל הולך לפרנס את הבית, למה הוא צריך לקבל כל יום מכות? דיי אי אפשר כבר לחיות ככה. בעלי חמוש בנשק והוא לא מסוגל לפגוע באף אחד. בעלי אפילו לא החזיר לו, בגלל זה אני בוכה, הוא כל כך פחד.

אני מפחדת שנופיע בקרוב במודעה בעיתון, כבר אי אפשר יותר. עכשיו הוא בהדסה עין כרם, במחלקת פה ולסת. הוא מתקשר אליי ואומר לי רעיה פיצצו אותי מכות – ואני? כל הגוף שלי רועד".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]