השר הנגבי יהיה שר ללא תיק - בהמשך יתמנה לתפקיד שר ההתיישבות במקום חוטובלי - 0404
השר הנגבי יהיה שר ללא תיק – בהמשך יתמנה לתפקיד שר ההתיישבות במקום חוטובלי שלמה מור, חדשות 0404

השר הנגבי יהיה שר ללא תיק – בהמשך יתמנה לתפקיד שר ההתיישבות במקום חוטובלי

ראש הממשלה נתניהו החליט למנות את השר צחי הנגבי לתפקיד שר במשרד ראש הממשלה. בהמשך צפוי להתמנות לתפקיד שר ההתיישבות במקומה של השרה ציפי חוטובלי.

ראש הממשלה נתניהו: "ראש הממשלה נתניהו החליט למנות את השר צחי הנגבי לתפקיד שר במשרד ראש הממשלה. השר הנגבי יושבע היום, ויפעל יחד עם השרה ציפי חוטובלי להקים את המשרד לענייני התיישבות. השר הנגבי ימשיך לכהן כמשקיף בקבינט הביטחוני מדיני, לייצג את ישראל בועידת המדינות התורמות באו"ם ולהיות נציג ישראל במשא ומתן עם הותיקן והכנסיות. השר הנגבי, הותיק בחברי סיעת הליכוד בכנסת, כיהן בהצלחה רבה כשר בשמונה משרדי ממשלה ובשורה ארוכה של תפקידים מיניסטריאליים ופרלמנטריים רגישים".

השר צחי הנגבי: "אני מודה לראש הממשלה על האמון שנתן בי. אני גאה לשאת באחריות לקידום מפעל ההתיישבות בתקופה שבה יוגשם חזון החלת הריבונות בחבלי המולדת. ההתיישבות והחלוציות הן יסוד הציונות, ואין זכות גדולה מזו שהוענקה לי לקדם יעד חשוב זה. במקביל, אמשיך להיות שותף לדיוני הקבינט הביטחוני מדיני, שמשקלו בשנים הקרובות יהיה רב מתמיד".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]