שוטרי השיטור הימי חילצו סירה שהחלה לשקוע בכנרת | צפו - 0404
צילום: דוברות המשטרה

שוטרי השיטור הימי חילצו סירה שהחלה לשקוע בכנרת | צפו

שוטרי השיטור הימי הזנקו לסירה שהחלה שוקעת בכינרת לאחר שחדרו אליה מים. השוטרים שהגיעו לסירה, בה שהו 3 בני אדם, זיהו שהפקק של הסירה נמצא על הסיפון ולא הורכב לפני היציאה לשייט.

כדי למנוע את טביעת הסירה, אחד השוטרים לקח את הפקק, צלל מתחת לפני המים, הרכיב את הפקק, מנע את המשך חדירת המים וטביעת הסירה. לאחר מכן שאב צוות השיטור הימי את המים שחדרו לסירה באמצעות משאבת סירת השיטור הימי וגררו את הסירה חזרה לחוף.

מהמשטרה נמסר: "התגובה המהירה של שוטרי השיטור הימי הצילה את הסירה מטביעה ועליה 3 המשייטים. שוטרי השיטור הימי מבצעים פעילות שיטור שוטפת באגם הכנרת בכל שעות היממה ומוזנקים לטיפול בארועים מצילי חיים, בההלך היום טיפלו השוטרים גם באישה שפרקה כתף כשנפלה מאופנוע ים ואתמול בארוע בו נפגעו 4 בני אדם מפגיעת סירה באבוב שנגרר על ידי סירה אחרת.

עם הפתיחה הצפויה של חופי הרחצה בעוד כשבוע שוטרי השיטור הימי קוראים לציבור לנהוג בזהירות ובאחריות, לרחוץ רק בחופי הרחצה המוכרזים, לנקוט נמשנה זהירות בעת עיסוק בספורט ימי ולא להיכנס עם מתנפחים למים כאשר יש רוח וסכנת הסחפות".

דוברות המשטרה

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]