חלוקת התיקים בליכוד | רה"מ נתניהו החליט: יואב גלנט ימונה לשר החינוך - 0404
חלוקת התיקים בליכוד | רה

חלוקת התיקים בליכוד | רה"מ נתניהו החליט: יואב גלנט ימונה לשר החינוך

ראש הממשלה בנימין נתניהו, החליט למנות את השר יואב גלנט, לתפקיד שר החינוך הבא של מדינת ישראל. כמו כן, השר גלנט יהיה חבר בקבינט המדיני בטחוני.

ראש הממשלה נתניהו: ״אני שמח לבשר כי החלטתי למנות את השר גלנט לתפקיד שר החינוך הבא של מדינת ישראל. השר גלנט פעל רבות למען ביטחון ישראל בתפקידיו השונים בצה״ל וכיום כחבר בקבינט המדיני בטחוני. כמו כן, חיזק וקידם רבות את נושא הדיור בישראל בתפקידו כשר הבינוי והשיכון, ופעל רבות לעידוד העלייה לארץ בתפקידו כשר העלייה והקליטה. למדינת ישראל אתגרים רבים ויחד נמשיך לפעול לביצור חוסנה וביטחונה של מדינת ישראל".

השר גלנט: ״אני מודה לראש הממשלה על האמון ועל ההזדמנות ומקבל על עצמי את תפקיד שר החינוך של מדינת ישראל, מתוך הבנת האחריות והחשיבות של העיסוק בעתיד ילדינו. חינוך לערכים והקניית השכלה ראויה לדור הצעיר בישראל הם ההשקעה הטובה והחשובה ביותר בעתיד מדינת ישראל".

נתניהו וגנץ צפויים להציג את הממשלה החדשה בשעה 13:00. בהמשך, עם כניסת ההתפטרות של גנץ, יושבע יו"ר הכנסת ח"כ יריב לוין, ובשעות אחר הצהריים תושבע הממשלה ה-35.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]