חלוקת התיקים בליכוד | אופיר אקוניס מונה לתפקיד השר לשיתוף פעולה אזורי - 0404
חלוקת התיקים בליכוד | אופיר אקוניס מונה לתפקיד השר לשיתוף פעולה אזורי דוברות הכנסת

חלוקת התיקים בליכוד | אופיר אקוניס מונה לתפקיד השר לשיתוף פעולה אזורי

רה״מ בנימין נתניהו, החליט למנות את השר אופיר אקוניס, לתפקיד השר לשיתוף פעולה אזורי. השר אקוניס ייכנס לתפקידו מיד לאחר שהממשלה תאשר את מינויו של השר גלעד ארדן לתפקיד שגריר ישראל בארה״ב ובאו״ם.

נתניהו: ״אני מברך את השר אופיר אקוניס שייכנס לתפקידו כשר לשיתוף פעולה אזורי. למדינת ישראל אתגרים רבים, יחד עם השר אקוניס אשר פעל בשנים האחרונות ללא לאות למען המדינה, אני סמוך ובטוח שנמשיך לפעול לחיזוק מעמדה של ישראל בארץ ובעולם״.

השר אופיר אקוניס: ״אני מודה לראש הממשלה על הבעת האמון. התפקיד אליו אכנס הוא מבחינתי שליחות עליונה ומלאת אחריות, וביתר שאת בעת הזאת, שבה נדרשות החלטות מדיניות מהירות ואחראיות גם בתחומים שישראל לא התמודדה איתם מעולם.

זאת זכות גדולה להמשיך לשרת בממשלה שבראשה עומד בנימין נתניהו, שיודע להוביל את ישראל לחופי מבטחים גם בעת הזאת ואני מתחייב להמשיך לשרת את הציבור, כפי ששרתתי כשר מדע וטכנולוגיה, ובארבעת החודשים האחרונים כשר העבודה והרווחה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]