חלוקת התיקים בליכוד | ח״כ דודי אמסלם מונה לשר המקשר בין הממשלה לכנסת - 0404
חלוקת התיקים בליכוד | ח״כ דודי אמסלם מונה לשר המקשר בין הממשלה לכנסת דוברות הכנסת

חלוקת התיקים בליכוד | ח״כ דודי אמסלם מונה לשר המקשר בין הממשלה לכנסת

ראש הממשלה בנימין נתניהו, החליט למנות את שר התקשורת ח"כ דודי אמסלם, לשר המקשר בין הממשלה לכנסת. בתחום טיפולו של השר אמסלם, יופקדו מטה מיזם ישראל דיגיטלית, רשות התקשוב, מערך הסייבר, רשות החברות ונציבות שירות המדינה.

נתניהו: ״אני מברך את השר דודי אמסלם שנענה לבקשתי לכהן כשר המקשר בין הממשלה לכנסת וכמי שיוביל את קידום תחום הסייבר של מדינת ישראל. השר אמסלם יסייע לי בשמירה על יציבות עבודת הממשלה אל מול עבודת הכנסת בתקופה מאתגרת וחשובה זו, כפי שהוכיח עושה זאת בעבר בתפקידו כיושב ראש הקואליציה״.

אמסלם אמר לאחר המינוי: ״אני מודה לראש הממשלה על האמון שנתן בי וגאה להיות, בשעה מורכבת זו – השר שיקשר בין הכנסת לממשלה, להוביל יוזמות ופעולות של הממשלה והכנסת למען רווחתם של אזרחי ישראל, שמשוועים לבשורות טובות בעת הזו.

אני שמח לחזור ולשבת כבעבר, בועדת השרים לחקיקה, לפעול למען הצלחת המיזם החשוב של ישראל דיגיטלית, תחום הסייבר, ולקחת חסות כמיטב יכולתי על רשות החברות ונציבות שירות המדינה. אני נכנס לתפקידי החדש בחרדת קודש, ומבטיח למלא אותו בנאמנות ובחדוה, להמשיך לשרת בגאון את אזרחי ישראל, ולעבוד עבורכם יומם ולילה, כהרגלי בקודש״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]