סימני חפירה התגלו על חלקת הקבר של רס"ל עמית בן יגאל ז"ל - לוחמי גולני ישמרו על בית העלמין הלילה - 0404
סימני חפירה התגלו על חלקת הקבר של רס דובר צה"ל

סימני חפירה התגלו על חלקת הקבר של רס"ל עמית בן יגאל ז"ל – לוחמי גולני ישמרו על בית העלמין הלילה

יממה לאחר שהובא למנוחות בבית העלמין הצבאי בבאר יעקב, סימני חפירה התגלו על חלקת הקבר של רב-סמל עמית בן יגאל ז"ל, שנרצח על ידי סלע שהשליך לראשו מחבל ערבי בכפר יעבד. כוחות צה"ל פתחו בחקירת נסיבות האירוע המזעזע יחד עם המשטרה והלילה תועד שמירה של לוחמי גולני באזור בית העלמין – זאת תוך ביצוע אטימה של הקבר. 

על פי מידע שהגיע לידי חדשות 0404, המשטרה חושדת כי אחד המטופלים בבית חולים פסיכיאטרי הנמצא בסמוך לבית העלמין הוא העומד מאחורי המעשה. 

מדובר צה"ל נמסר כי: "בשעות הערב התגלו סימני חפירה על חלקת הקבר של סמל-ראשון עמית בן יגאל ז"ל, בבית העלמין הצבאי בבאר יעקב. המשפחה עודכנה באופן מיידי ואביו הגיע לבית העלמין מלווה בגורמי הצבא. נציגי הרבנות הצבאית הגיעו למקום ווידאו כי כבוד המת לא חולל.

צה"ל והמשטרה ימשיכו לבחון את נסיבות המקרה. לאור האירוע, הוחלט כי הלילה תתבצע אטימה של הקבר, ועד לסיום התהליך תועמד שמירה של חיילי חטיבת גולני באזור בית העלמין. יש לגנות בתוקף כל פגיעה בכבוד חללי צה"ל. צה"ל ומשטרת ישראל פועלים לחקירת האירוע ובירור הנסיבות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]