בן 60 זומן לחקירה לאחר ששלח הודעה למנדלבליט. ע' ל-0404: "טעיתי, שלחתי לו התנצלות הרבה לפני שזומנתי לחקירה" - 0404
בן 60 זומן לחקירה לאחר ששלח הודעה למנדלבליט. ע' ל-0404:

בן 60 זומן לחקירה לאחר ששלח הודעה למנדלבליט. ע' ל-0404: "טעיתי, שלחתי לו התנצלות הרבה לפני שזומנתי לחקירה"

פרסום ראשון: גבר כבן 60 זומן לחקירה ב-08:30 בבוקר ביחידת להב 433 בלוד לאחר ששלח הודעה ליועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט ואיחל מוות לילדיו.  ע', שולח ההודעה, סיפר לחדשות 0404 כי כמה שעות לפני שהמשטרה זימנה אותו לחקירה, הוא שלח הודעת התנצלות למנדלבליט על הדברים הקשים שכתב. 

ע' לחדשות 0404: "היום בשעה 12:00, לאחר שראיתי שפרסמו את המספר של אביחי מנדלבליט בקבוצת ווטסאפ בשם "דם יהודי אינו הפקר", זעמתי על מותו של לוחם צה"ל מפגיעת האבן והחלטתי לשלוח הודעה למנדלבליט שלדעתי קשור למערכת המשפטית שעוצרת את החיילים מלהגיב באש. שלחתי לו הודעה קשה שאני מאחל לו ולילדיו למות מסרטן ודברים קשים נוספים.

כשעתיים לאחר מכן הרגשתי צורך להתנצל לאחר שסיפרתי לאשתי על הדברים שכתבתי. שלחתי למנדלבליט את ההודעה הזאת: "אין לי שקט מרגע ששלחתי לך את מה ששלחתי. אני מתנצל על מה ששלחתי אני אדם דתי שומר תורה ומצוות ולכן אני מתנצל על זה. עשיתי דבר לא יפה וזה חילול השם. לכן קבל את את התנצלותי אלייך ומקווה שתמחל לי על זה. תבורך אתה ובני ביתך", ואני אכן מתנצל מכל ליבי".

ע' הוסיף ואמר: "כמה שעות לאחר מכן קיבלתי טלפון מחוקר ביחידת להב 433 שהזמין אותי לחקירה בבוקר. לא התכוונתי ולא ניסיתי לאיים על מנדלבליט ואף לא הסתתרתי כי שלחתי לו את ההודעה בווטסאפ ממספרי המזוהה. אין לי ספק כי זו הייתה טעות ואסור לשלוח הודעות כאלה לאף אדם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]