ימינה הוציאה הודעה שקרית לתקשורת ושינתה אותה לאחר שבליכוד דיווחו על ההצעה לבנט - 0404
ימינה הוציאה הודעה שקרית לתקשורת ושינתה אותה לאחר שבליכוד דיווחו על ההצעה לבנט

ימינה הוציאה הודעה שקרית לתקשורת ושינתה אותה לאחר שבליכוד דיווחו על ההצעה לבנט

מפלגת ימינה הוציאה הודעה שקרית לתקשורת באמצעות דוברו של נפתלי בנט וזאת בטענה כי בשיחת הטלפון שהתקיימה בין ראש הממשלה נתניהו לבין השר בנט, הבהיר רה"מ כי הצעתו לימינה לא השתנתה ובכך לא הושגו הסכמות.

בליכוד, הכחישו את דברי בנט וימינה והבהירו בהודעה משלהם כי ניתנה לבנט הצעה לתיק נוסף. מיד לאחר מכן, בימינה שיגרו הודעה חדשה לתקשורת ושם אישרו כי אכן הוצע תיק נוסף. 

גם אם בימינה טוענים כי המשמעות היא "הקטנת ההצעה המקורית", למרות שמאשרים במפלגה שנתניהו הציע שר נוסף, הרי שמדובר בכל מקרה בהצעה שונה ולא באותה ההצעה ללא שינוי כפי שטענו בתחילה בימינה.

ההודעה הראשונה והשקרית של ימינה: "רה"מ נתניהו והשר בנט שוחחו כרגע בטלפון, לאחר שלשכת נתניהו לא נאותה לקבוע את הפגישה בין השניים. בשיחה אמר ראש הממשלה כי הצעת הליכוד לא השתנתה ולא תשתנה. ההצעה היא תיק ירושלים, סגן שר עם אחריות לשירות הלאומי והתיישבות, חצי יו"ר ועדת קליטה ושר נוסף. לא הושגו הסכמות".

ההודעה השניה: "המילים תיק כלכלי בכיר לא נאמרו בשיחה, גם תיק החינוך לא. נתניהו אמר "תיק נוסף" מבלי לפרט איזה. המשמעות: הקטנת ההצעה המקורית".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]