עמותת אחיעד מציגה: האתגר הציוני הבא - שיקום בדרום תל אביב - 0404
עמותת אחיעד מציגה: האתגר הציוני הבא – שיקום בדרום תל אביב עמותת אחיעד

עמותת אחיעד מציגה: האתגר הציוני הבא – שיקום בדרום תל אביב

עמותת אחיעד מיסודו של הרב אחיעד אטינגר הי"ד, הפועלת בדרום תל אביב להגשמת שלל מטרות ציוניות במקום, יוצאת בפרויקט חדש וייחודי לקראת יום חמישי הבא (21.5.2020).

מטרת הפרויקט היא גיוסם של בני נוער מתנדבים בעלי זיקה ציונית, לקידום יעדיי העמותה: הענקת מענה לפניות תושבים בדרום תל אביב, הקמת מערך סיוע למשפחות קשות יום, שיקום בתי כנסת ואזורים מוזנחים בשכונות ויצירת צוות חשיבה אסטרטגי שיורכב מבני הנוער; לקידום אינטרסים בעלי ערך לאומי בעיר העברית הראשונה.

בתחילת הפרויקט, ועל מנת ליצור תשתית יציבה של מתנדבים, יתקיים עבור בני הנוער סמינריון בנושא המצב כיום דרום תל אביב, בו יקיימו סיור בשטח, ייפגשו לשיחה עם מפקד תחנת המרחב במשטרה, יצפו בסרט תיעודי על מצבה הקשה של שכונת נווה שאנן, ויעברו ראיונות אישיים לצורך שיבוצם בצוותי פעולה.

מנכ"ל עמותת אחיעד, יצחק וסרלאוף: "אנו יוצאים היום בפרויקט לאומי סופר משמעותי, שכל בן נוער שאהבת הארץ והמולדת בוערת בקרבו מוזמן להצטרף אליו. מדובר בפעילות בעלת ערך ציוני שמטרתה להחזיר את הצבע ללחיים לשכונות המוזנחות של העיר העברית הראשונה, הסובלות מעוני, הזנחה וקיפוח מתמשך של שנים ולמרות זעקתם המתמשכת של תושבי דרום תל אביב לא זכו למענה הראוי.

אני קורא לבני נוער, מכל המגזרים – הצטרפו אלינו ויחד נקדם בדרום תל אביב התיישבות, חסד ויהדות".

עמותת אחיעד

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]