ח״כ אדלשטיין: ״נשקיע יותר במערכת הבריאות - ההשקעה תשתלם״ - 0404
ח״כ אדלשטיין: ״נשקיע יותר במערכת הבריאות – ההשקעה תשתלם״ אלירן ברוך

ח״כ אדלשטיין: ״נשקיע יותר במערכת הבריאות – ההשקעה תשתלם״

שר הבריאות המיועד, ח"כ יולי יואל אדלשטיין פרסם הבוקר (רביעי) פוסט בפייסבוק העוסק בכוונותיו להשקיע רבות במערכת הבריאות עם מינויו לתפקיד, לאור משבר מגפת הקורונה.

אדלשטיין כתב: "אמא שלי תמיד אמרה לי: העיקר הבריאות, והיא צדקה, בריאות היא הבסיס. בלי זה – אין כלום.

אנחנו נמצאים בתקופה מאתגרת. משבר הקורונה עצר את שגרת החיים והבהיר לכולנו באופן חד משמעי: הגיע הזמן להשקיע יותר במערכת הבריאות של ישראל. להשקיע יותר בבתי החולים, להשקיע יותר בציוד, ומעל הכל להשקיע יותר בצוותי הרפואה – למען כולנו, כי העיקר הבריאות.

אני מסכם שבע שנים כיושב-ראש הכנסת, בהן הופקדתי על ניהולו של בית המחוקקים, עמדתי בתוקף על עצמאותה של הכנסת ועל זכותה שלא להירמס על ידי הרשות השופטת, הרחבתי את שיתופי הפעולה הבינלאומיים, פעלתי לייעול ושיפור כלל אגפי הכנסת, נלחמתי על שילובם של בעלי מוגבלויות, על נגישות ועל שמירה על איכות הסביבה.

כעת, הגיע הזמן לאתגר הבא – בחרתי לקבל על עצמי את תפקיד שר הבריאות.
מיד עם הקמת הממשלה, אני מצפה להתחיל את עבודתי למען כלל הציבור. יחד עם צוות המשרד ואנשי הרפואה המדהימים שלנו, שעושים בשגרה ובחירום את הכל למען בריאות הציבור – נשקיע יותר במערכת הבריאות שלנו, ואני משוכנע בכל ליבי שההשקעה הזאת תשתלם.

אני מבקש להודות לראש הממשלה על האמון. בעזרת ה' – נעשה ונצליח!"

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]