המשטרה עצרה כ-200 איש שפרצו למתחם הקבר במירון בניגוד להנחיות - 0404
המשטרה עצרה כ-200 איש שפרצו למתחם הקבר במירון בניגוד להנחיות דוברות המשטרה

המשטרה עצרה כ-200 איש שפרצו למתחם הקבר במירון בניגוד להנחיות

במהלך השעות האחרונות, הגיעו מאות אנשים לאזור הר מירון, בהם נשים ילדים, שבחרו להפר במכוון וברגל גסה את התקנות לשעת חירום האוסרות הגעה למקום והתקהלות, ובכך סיכמו את בריאותם ואת בריאות הציבור והשוטרים הפועלים במקום מאז אמש.

בשלב מסויים החלו התפרעויות אלימות שכללו ידויי אבנים וחפצים נוספים לעבר השוטרים, וכן התנגדות בכוח להוראות השוטרים להתפזר מהמקום. בתגובה הוקפצו למקום כוחות משטרה נוספים, הרחיקו את ההמון וביצעו מעצרים של פורעי החוק. עד כה נעצרו למעלה מ-200 מתפרעים.

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל רואה בחומרה רבה את התנהגותם של פורעי החוק שבחרו לתקוף את השוטרים הפועלים לאכוף את החוק ולשמור על שלום הציבור ובריאותו, באופן בוטה ומשולח כל רסן. המשטרה תפעל בנחישות נגד כל תקיפה או אלימות מכל סוג שהיא שתופנה כלפי השוטרים במקום.

משטרת ישראל שבה ומדגישה כי בהתאם לתקנות, לא תתאפשר כניסה לשטח ההר. אנו קוראים לציבור שלא להגיע למקום, לקיים את התקנות וההוראות שנועדו למנוע הדבקה המונית במלואן ולהישמע להוראות השוטרים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]