גורם בליכוד: "במשך שבועות במפלגת ימינה לא הסכימו לוותר בגלל מחלוקות פנימיות על חלוקת תיקים" - 0404
גורם בליכוד:

גורם בליכוד: "במשך שבועות במפלגת ימינה לא הסכימו לוותר בגלל מחלוקות פנימיות על חלוקת תיקים"

גורם בליכוד תקף הערב (שלישי) את התנהלות מפלגת ימינה ואמר כי בגלל מחלוקות פנימיות במפלגה הם הציגו דרישות שאי אפשר לעמוד בהן. מנגד, גורם בימינה אמר כי רה"מ נתניהו טרק את הדלת לכניסת ימינה לממשלה עם מינוי אדלשטיין לשר הבריאות.

הגורם מסר: "ש"ס ואגודה (16 מנדטים) – קיבלו שלושה שרים וראשות וועדה אחת. ימינה (6 מנדטים) – דרשה 4 תיקים (ביניהם בריאות ותחבורה) וראשות וועדת חוקה. במשך שבועות ימינה לא הסכימו לוותר בגלל מחלוקות פנימיות ביניהם על חלוקת תיקים, מה שהביא לדרישות שאי אפשר לעמוד בהן".

גורם בימינה מסר מנגד כי: "נתניהו טרק את הדלת לכניסתנו לממשלה. הוא חיפש את הדרך המושלמת להשפיל את ימינה ואת כל ציבור בוחריה, והצליח בכך. אדלשטיין לא דרש בכלל את תיק הבריאות, בנט כן, וזה הגיע לימינה לאור תפקודו במשבר הקורונה.
זה מהלך מחושב של נתניהו לחיסול הברית עם הציונות הדתית. הבגידה של נתניהו בגדולי הנאמנים מסמנת את תחילת הסוף שלו בפוליטיקה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]